Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, ti szexelnétek így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti szexelnétek így egy szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Még mielőtt sor kerülne a szexre/akármire, előtte találkoznátok vele, kötöttségek nélkül, csak beszélgetni egyet, kicsit megismerni a másikat, hogy lásson élőben titeket, kialakuljon irántatok egyfajta szimpátia, kedvelés, bizalom, hogy ne legyen olyan "vadidegen" érzés és ez adna egy kis pluszt az szexhez.

Nem arra gondolok, hogy feltétlen komoly kapcsolat legyen belőle, és min. 10 randi kell hogy legyen előtte, és mélyrehatóan meg kell ismerni a másikat, de mégse legyen az, hogy akivel először csinálja a fiú, az teljesen idegen legyen, bizalom és szimpátia nélkül.

Ez mennyire elfogadható számotokra? Mennyire lenne türelmetek egy szűz fiúhoz?



2018. okt. 30. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Én már nem szűzként is ilyen vagyok, persze ebben a rohanó világban már ez számít furcsának, és ferde szemmel néznek rám, amikor beszélgetek valakivel és elmondom, hogy én alaposan megismerném őt, mielőtt komolyabb dolgokban gondolkoznék, és ez hónapokig is tarthat. Ez lenne az alap.

A konkrét kérdésre csak általánosságban tudok válaszolni, szerintem a legtöbb srác már nem vár ennyit, mert ha szex a célja, talál gyorsan olyan srácot, aki két üzenet váltás után belemegy a szexbe, ahhoz pedig nincs szükség személyiségre (nekik). Ilyen világ van. És én nem veszek részt benne :D

2018. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, épp egy ilyen fiatal fiút keresek, már jóideje...


Hány éves vagy?

2018. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:
90%

"Ez mennyire elfogadható számotokra?"


Teljes mértékben, én sem szeretném máshogy.

2018. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Simán várnék rá, ha ő így szeretné. Én is így vagyok vele, jobban szeretem, ha a másik iránt van kis szimpátia, stb. Sőt, ha tudom, hogy az első alkalma, akkor megpróbálnék mindent úgy csinálni, hogy valóban felejthetetlen élmény legyen számára, és ne járjon úgy, mint én, hogy az első egy nagy sz*r volt...
2018. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha simpatikus akkor nem siettetném
2018. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem siettetném! Ritka az hogy nem csak egy farkat akar valaki, hanem megismerni a gazdáját. De természetesen pozitív és szűz fiút felavatni amúgy is megtisztelő.

Úgyhogy szépen, türelmesen, semmit nem siettetve, hogy egy örök pozitív élmény maradjon az első szexuális kalandja 👍

2018. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen! Ez nagyon rendben lenne
2018. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez pont így zajlott nálam is nemrég :) A fiú még szűz volt, kérte, hogy nagyon lassan haladjunk, neki idő kell. Természetesen, én sem szeretek kapkodni. Elsőnek csak találkoztunk nyilvános helyen, majd felmentünk hozzám, de akkor sem történt semmi. Majd a harmadik találkozón került le a ruha elsőnek, de csak simogatás volt, farokveréssel és kis cumit kaptam :)

Aztán ez ment egy darabig, csak az orál. Végül 1 hónap után tettem be neki :) 29/f

2018. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezeket nagyon jó volt olvasni 😊 remélem én is tálalok ilyen fiút 🙂
2018. okt. 31. 10:17
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én ebben vagyok épen eddig 5 randink volt ma lesz 6 és semmi sem volt köztünk. Nem szeretnék vele egy szere dolgot ahogy ő sem velem, így lépésről lépésre haladunk. Úgy gondolom, ha igazán kell valaki és van valami kialakulóba , akkor tudsz arra a személyre várni. Egy komoly kapcsolathoz komoly elhatározás is kell, nem pedig mindjárt bele ugrani a tenger közepébe.
2018. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!