Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, ti szexelnétek így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti szexelnétek így egy szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Még mielőtt sor kerülne a szexre/akármire, előtte találkoznátok vele, kötöttségek nélkül, csak beszélgetni egyet, kicsit megismerni a másikat, hogy lásson élőben titeket, kialakuljon irántatok egyfajta szimpátia, kedvelés, bizalom, hogy ne legyen olyan "vadidegen" érzés és ez adna egy kis pluszt az szexhez.

Nem arra gondolok, hogy feltétlen komoly kapcsolat legyen belőle, és min. 10 randi kell hogy legyen előtte, és mélyrehatóan meg kell ismerni a másikat, de mégse legyen az, hogy akivel először csinálja a fiú, az teljesen idegen legyen, bizalom és szimpátia nélkül.

Ez mennyire elfogadható számotokra? Mennyire lenne türelmetek egy szűz fiúhoz?



2018. okt. 30. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki nem szexmániás, akkor ez a relatíve normális folyamat szerintem. És nem csak szüzetlenítés esetén, hanem általában.
2018. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
25/F/szűz. Párszor már szoptam. Nekem is írhattok :)
2018. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha szimpatikus a fiú, akkor érdemes rá várni és a türelem is adott.
2018. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Hat nalunk pont forditva volt. Ugy volt megbeszelve, hogy elso par randin semmi, es majd utana lehetne tobb. Tali elott egy hettel csak beszelgettunk messengeren, hivas sem volt. Majd taliztunk, es akkor bum, annyira szimpatikusak voltunk egymasnak, hogy mar elso randin lekerult a ruha es csak simi volt meg cumi....masodik randin mar lekerult a ruha es megtortent az aktus....majd sokaig, semmi. Utana kezdtuk meg megismerni egymast, es csak randik jottek sorba. Semmi szex. Sokat beszelgettunk, nagyon sokat reggel-delbe-este. Akkor ismertuk meg egymast, es akkor kezdtuk megszeretni egymast. Mivel 50km tavolsag van, es suliba, es dolgozni is jarunk/jartunk...igy a tali heti 1 volt az elejen. Majd en egy ev utan vegeztem a sulival es munkat is valtottam....kozelebb kerultunk egymashoz... mostmar ahogy tehetjuk egyutt vagyunk...es most mar ket eve hogy egyutt vagyunk...


26/f

25/f

2018. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
84%
Én 22 éves szűz passzív vagyok, nekem is lehet írni :)
2018. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!