Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek melegként...

Hogyan ismerkedjek melegként 18 évesen?

Figyelt kérdés

18 éves meleg fiú vagyok, győrben lakom, társkeresőket próbáltam, viszont ott nincsenek normális fiúk :/

Esetleg tud valaki valami módszert amivel "kockázat" nélkül és biztosra meg lehet tudni, hogy valaki meleg-e? Van pár fiú a suliban is aki tetszik, de esélytelennek érzem hogy bármi is lehet valaha, normálisnak tűnnek de sosem tudom meg, hogy melegek-e :/

Esetleg ha valaki a környékről ezt olvassa, írjon nyugodtan!


2013. dec. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Társkeresőn kívül sok lehetőség nincs...
2013. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, az imént válaszoltam egy hasonlóan Győri kérdésére, ő 20éves, ha nem te írtad ki azt a kérdést, akkor már van is akire ráírhatsz. Ne add fel, ez a téma olyan amit nem illik elkapkodni.
2013. dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincsenek győrben meleg szórakozóhelyek?
2013. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Köszi a segítséget, viszont nem vagyok olyan bulizós fajta, ebből következőleg kicsit visszafogottabb fiút is keresek :)


És inkább 20 év alatt, 19 a max, sajnos igen, ez sem segít nekem hogy ilyen válogatós vagyok, de sajnos ez van :/

2013. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MrPifta ***** válasza:

interneten kívül is vannak lehetőségek, én inkább a valóságban ismerkednék. Bár Magyarország eléggé Budapest-centrikus. Vannak például meleg szórakozóhelyek, ott van az Atlasz sportegyesület, a Vándormások túracsoport, az év utolsó napjaiban lesz azonos nemű táncverseny. Én pesti vagyok, de ha vidéki kisvrosban élnék, biztos szerveznék egy baráti kört. Kérdezz ismerős melegeket, kiket ismernek a környéken.

És ha valaki tetszik, próbálkozz! Ha nem próbálod meg, akkor biztos, hogy nem fog sikerülni!

2013. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!