Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Sajnois rajtakaptam a pasimat, hogy az alig csak egyetemista fiam egyik évfolyamtársával megcsalt. Mit tegyek? Hozzam fel a témát? Nem tud róla hogy tudom.43N
Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 22:10
11/13 anonim válasza:
A megcsalás lehetősége nyilván eleve benne volt a pakliban.
12/13 anonim válasza:
Eggyet értek a többiekkel, a megcsalás az megcsalás. Hagyd el az ilyet a francba.
13/13 anonim válasza:
Nálam az ilyen kettős mérce. Ha az asszony egy pasival feküdne le, az gáz lenne, de ha egy másik nővel, az nem zavarna.
A másik oldalról viszont tök elfogadhatatlan lenne, hogy ha nő lennék, a pasim egy másik pasival dugna. Az azonnali szakítási OK.
Nem vagyunk egyformák. A megcsalás ténye persze mindenképpen probléma.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!