Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire életszerű az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire életszerű az, hogy egyetemesta fiúknak van támogatójuk, egy idősebb úr személyében? Jövőre leszek egyetemista, de kispénzű vagyok.18/f

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 13:42
1 2
 1/13 kovpet ***** válasza:
100%

Van ilyen, de szépnek kell lenni hozzá. Meg szerencsésnek, mert szerintem a kínálat nagyobb mint a (fizetőképes) kereslet :)


Te szép vagy?

2018. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Helyesnek mondanak. Rendszeresen sportolok. Nem ezzel akarok foglalkozni mindig, maximum hetente egyszer kétszer gondoltam.
2018. febr. 4. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én meglátásom szerint erre van kereslet!

Persze, ha telhetetlen vagy, akkor nem találsz támogatóra, vagy csak nagyon nehezen!, vagy nagy szerencsével...

Amúgy ez sok mindentől függ...


Van az ismeretségi körömben olyan fiú, aki ebből él...


Merül fel a kérdés, vajon fizetnék e ilyen szolgáltatásért? Azaz lennék e támogató???


Hááát, ahhoz nagyon be kellene jöjjön a srác minden tekintetben! Akkor talán...

2018. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Írtam neked nincs válasz!
2018. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Necces. Szerintem a válaszd a Mekit :)
2018. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kovpet ***** válasza:
100%

Kereslet van, persze, engem is érdekelne pl :)

Fizetőképes kereslet nem biztos. Mert a kérdező nem tudom, hogy mekkora összegre gondol, de kevesen fizetnének havi százezres tételt szerintem, pedig a pénz megy ilyenkor.

Pár tízezret sokan fizetnének viszont. Csak hogy ez mire elég, az más kérdés.

2018. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem pár napja keresett meg egy úr ezzel. Azt hogy hogy talált rám, nem tudom, de én nem éltem a lehetőséggel, visszautasítottam.

16/F

2018. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kovpet ***** válasza:
87%
# 7: 18 éves kor alatt ez nem is legális (már hogy a pénzbeli ellentételezés, nem a szex, mert az 14 fölött már ok).
2018. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
engem is kerestek már meg:)
2018. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:
100%
# 9: és mire költötted? :)
2018. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!