Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fogadjam el magam? Nem megy.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el magam? Nem megy.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg ehhez hasonló kérdés található már az oldalon,de mivel teljesen tanácstalan vagyok, kiírom a saját történetemet. Hátha valaki hasonló helyzetben van.

Az egész alsóban kezdődött, még első osztályban. Itt elhívtam egy srácot a mosdóba, és csináltunk egy-két dolgot. Aztán iszonyú stresszes lettem. Emlkészem milyen nehezen tudtam bemenni suliba. Minden reggel görcsölt, fájt a hasam, vécére kellett mennem. Az alsó tagozat további évei szépen lassan elteltek. A felsőt új suliban kezdtem, mert elég gyenge volt az első sulim. Itt ötödik-ben volt egy srác, aki iszonyúan hiányzott, mikor elment, hatodikban nem volt semmi érdekes, a hetedik, nyolcadik érdekesebben telt. Hetedikben összejöttem az egyik osztálytársammal.(csaj) 3 hónapig voltunk együtt, de soha nem mentünk randira, puszinál tovább nem is jutottunk. Jó volt, szerettem, de nem volt jó kapcsolat szerintem. Voltak bizonyos ruhái, amikben kifejezetten taszított, csókot, szexet nagyon nem tudtam volna elképzelni vele. Ekkoriban iszonyatosan bunkó voltam mindenkivel. Mindenkit kibeszéltem, gerinctelen voltam, így kiutáltak a többiek.


Elhatároztam, hogy ezt nyolcadikra megváltoztatom. Jófej, elfogadó lettem a többiekkel, nem beszéltem ki senkit. Visszafogadtak, jó osztályunk volt. Azonban már hetedikben is, és ilyenkor is sokat fantáziáltam fiú osztálytársakal. Mindig volt valaki, aki iránt érdekődtem, de ez kb. hónaponta változott. (De azért volt egy két-három állandó srác.) Emlékszem volt egy gyerek, aki mindig mindenkit ölelgetett viccből, mert hogy "baráti ölelés". Nagyon jól estek az ilyenek.

Eközben szépen lassan depressziós lettem. Kezdtem azt érezni, hogy nem vagyok önmagam, nem érdekelnek úgy a dolgok, mint régen, nem vagyok lelkes, az önbecsülésem nullára csökkent. Aztán fájó szívvel elbalagtunk.


Jött a középiskola. Ekkor teljesen fejre fordultak a dolgok. Elég erős depresszióban szenvedtem, elmentem pszichológushoz. Mondtam neki, hogy vonzalmat érzek a fiúk iránt, de azt mondta, ne aggódjak, ez majd megváltozik. Otthagyatunk egy rakat pénzt, de igazi segítséget nem adott. (A témát anyukámmal már jóval ez előtt megbeszéltem, de azt mondta ők szeretni fognak, akármilyen is leszek.) Eközben még nagyon abban bíznak, hogy ez megváltozik majd.

Az osztályban mindenki fiú. Mindenki. Szüleim a környezetemet okolják az érzéseim miatt. Szerintük, ha több lánnyal találkoznék, megváltozna a nézőpontom.

Itt is állandóan srácokat nézek meg. Hozzájuk bújnék, vágyok valakire. Nem is "Szeretném, ha szeretnének" -Ady, hanem azt szeretném, ha szerethetnék valakit. De nem lehet. Nem lehet, és nem is merem.

Van egy srác, aki már két éve tetszik. Most végzős vagyok. 10. óta kedvelem őt. De barátnője is volt6van, fix, hogy nem éreznem semmit, és csak lejáratnám magam. Nem fogom elmondani neki, mit érzek. Pedig iszonyatosan vágyok rá. Ő az egyik legjobb barátom, és ez visszafele is igaz, de félek, ha elmondanám a dolgokat, akkor elveszteném az egyetlen igazi barátomat is.

Nem gyakran járok sehova. Sőt. Ritkán. Egyedül vagyok. Ne tudom ezt megemészteni. Nem merek belemenni semmibe, nehogy miattam legyek később más. Gyakran sírok esténként, el vagyok keseredve. Nem tudom mit tegyek.


Tavaly felkerestem egy másik pszichológust is. Elmondtam neki mindezt. Szerinte nem fog ez változni. Szerinte fogadjam el magam. Nyisak arra, amerre hajlok. De ez nem megye nekem. Elzárkózom a gondoltattól is. Én is bízok benne, hogy ez változni fog, de közben egyáltalán nem érdekelnek most a lányok.

Ő tanított relaxációs technikákat, valahoyg elvagyok most depresszió nélkül magamban, de néha feljön az az egész, és akkor megzuhanok. Tanácstalan vagyok. FÉLEK. Nem lehet így jó életem. Hogy lesz családom. (Tudom lehet, de szerintem az nem normális.)

Rettegek a jövőtől. Közben magam emésztem fel. Minden reggel görcsbe állt gyomorral megyek suliba. Meg akárhova. Nehézséget okoz, hogy elmenjünk néha kocsmába, haverokkal fotózni, vagy akár magántanárhoz. Ja, és nem tudok máshol aludni. SEHOL. De nem is bírom, ha náram aludnak. Lányok még talán ok, de, srácok aemmiképpen. Félek, hogy olyan történik, aminek nem szabadna.


"Röviden" ennyi. Azt érzem, hogy teljesen egyedül vagyok ebben a világban, nem tudom kire támaszkodjak. Szörnyen vágyok arra, hogy valakinek szeretetet adhassak de nem lehet. Nem akarok senkinek csalódást okozni.

Kétségbe vagyok esve. Mindenhol azt írják, hogy fogadjam el magam, de reménytelen.


Mit tegyek? Valaki volt már hasonló helyzetben? Marad/változott a dolog?


Aki végigolvasta, annak iszonyatosan köszönöm! U.I 18F, elírásokért bocsánat!



2018. szept. 9. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, de olvasva amit írtál, az a benyomásom, hogy nagyon rádférne, hogy valaki megrángasson, hogy vedd már észre magad.

Annyira faék egyszerű helyzet, azért rinyálsz végig (már bocsánat), hogy ha mernél nyitni mennyire nehéz élet lenne az úgy, közben meg a lófa++t, most teszed tönkre magad, ezzel itt amit csinálsz.


Bejártam egy hasonló utat, tudom miről van szó, bizonyos tévképzeteket el kéne engedni elsőként.

Például, hogy ha több lány venne körül változna.

Dehogy változna, ilyenek nincsennek.

Az első pszichomókus azért mondta ezt neked, mert kamaszkorban van egy átmeneti időszak amikor másoknál is bejátszik mindkét nem, és változhat, de ez nálad már nem fog.

Te most nagyon erősen le vagy ragadva, ez a te nagy bajod.

Van itt kb 4-5 dolog amit ha sikerülne megemésztened, akkor rendben lennél, de ehelyett körözöl itt a téma körül ez nem visz sehová.

Egy nagyon picit biszex lehetsz, de messze nem annyira, hogy működjön nálad lányoknál is, ellenben ahhoz eléggé, hogy összezavarodj és inogj.


Én mindig attól tartottam, hogy meleg leszek, ettől tele lettem elfolytással és szorongással.

Aztán engedtem és elfogadtam magam, majd túl az első komoly kapcsolatomon feltűnt, hogy ja a lányok is érdekelnek, csak eddig nem vettem észre, annyira rácsavarodtam a melegséggel kapcsolatos félelmeimre.

Persze igazi biszex én se lettem, de azóta ez a vonal még erősödött is, szóval rohadtul nem fog meleggé tenni egy kapcsolat.

Az utóbbi 2 évben több szorongásos problémám is kialakult, túl a szexualitásomon, de szerintem az abból eredő szorongások folyományaként.

Az élet több területével is kapcsolatban, és egy dolgot lassan megtanulok.

Ha önazonosan élsz, nem csak szexuális értelemben, hanem megéled azt aki vagy, ha boldog akkor boldog, ha rosszkedvű akkor rossz, ha összhangban vagy magaddal akkor az egy nagyon békés állapothoz vezet.

(Természetesen racionális keretek között.)

A problémát mindig az okozza. ha tele vagy olyan gondolatokkal és megközelítésekkel, hogy “valamilyennek lennem kell”, ezek csak fölösleges belső feszültségforrások, még akkor is ha van racionális alapja.

Törekedni lehet dolgokra, de azt nem úszhatod meg aki vagy.

A szomorú az, hogy mindent leírtam amit tudnod kell, de sajnos úgy érzem a helyzetedben még jó pár év van mire megoldod.


Ha nem akarsz 28 éves szorongó szűz lenni, akkor kapd össze magad és békülj ki a vágyaiddal meg vonzalmaiddal.

Igazából ez ilyen egyszerű, minden más csak mellébeszélés.

2018. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Minden melegnek át kell esni ezen a folyamaton aminek a végén sikerül elfogadnia magát. Ne aggódj még fiatal vagy, nekem ez sokkal később sikerült.... Próbálj ki mindent ami izgat és szard le mások véleményét. És ne parázz rá a dolgokra majd alakul minden. Én is féltem nem lesz családom... De van párom együtt élünk lassan öt éve és minden ok.ugyhogy van családom mégis :) jó gyerekem nem leszezt elfogadtam. Ha bármi érdekel nyugodtan írhatsz privátba és segitek amibe tudok.
2018. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Menj el egyetemre. Ott már nagyon elfogadóak. Pl. Lakótársam csoporttársánál van ket csaj akik nyiltan felvállalják kapcsolatukat. Már 2-3 éve együtt vannak. Kézen fogva járnak iskolába és akár csókot is adnak egymádnak mindenki előtt. De attól jóba van velük mindenki. Elfogadták őket.

Egyetemen már elég sokan vannak melegek.

Nekem is udvarolt egy lány, de én elutasítottam,mert heteró vagyok. Még hozzá a barátnőm. De nem történt semmi. Nem bűn. Kicsit akkor haragudtam,meg kicsit lecsesztem, mert tudta jól, hogy a pasikat szeretem. De utána megbocsájtottam és megértettem a helyzetét!

Szerintem nem fogsz megváltozni. Mert mindig is vonzani fog ez a dolog, amíg nem próbálod ki.

Társkereső oldalakon belehet állítani, hogy F-F és írj rá aki tetszik.:) ott akkor nem lesz kellemetlenség. Ne félj és sok szerencsét.


20L

2018. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A hetero szerelem, és a hetero szex, nem ugyanaz a dolog.

A szerelem a lelki oldala, a szex a testi. Természetesen ha az ember szerelmes valakibe, akkor szeretkezik vele, ha nem akkor csak szexel. A kettő óriási különbség.

Ez ugyanígy meg van a melegeknél, és leszbikusoknál is!

Te ha jól értem, még nem voltál együtt sem nővel, sem férfivel. Lehet hogy csak valami rossz élmény hatására kavarog benned minden össze-vissza.

Ha adott egy pénisz, és bekötik a szemed, mindegy hogy nő cumizik, férfi, vagy a riskatehén, (ha egyébként ügyesen csinálja) el fog durranni a puskád! Ha kinyitod a szemed úgy csinálod végig, lehet hogy egyik esetben sem sülsz el.

Talán csak ki kellene próbálni most a szexet, egy lánnyal, és ha nem jön be akkor egy fiúval. Utána hátha okosabb leszel! De a lényeg, hogy légy laza, és ne szégyenkezz az érzéseid, dolgaid miatt!

2018. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!