Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok magammal kibékülve főleg külsőleg (ápolt vagyok természetesen) , de nem tudom magam elfogadni. Magas vagyok, nincs modellalakom , de még csúnyának is tartom magam. Ide is írtam ki kérdest, képet küldtem , senki nem mondta, hogy csúnya vagyok barátaim szerint csak önbizalomhiányos vagyok, de én mégis rondának érzem magam. Nem is úgy nézek ki szerihtem ahogy a korombeli tömeglányok. Smineklni se nagyon szoktam hétköznapokon max korrektor. Hogy fogadjam el magam ?

2018. jún. 28. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

A legrosszabb esetben egy pszichológust kéne meglátogatnod.

Amúgy azzal nincs semmi probléma, ha nem vagy tömeglány.

2018. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Csak sajnálatos magad, azért írod h másik szerint se vagy csúnya h ide mindenki azt írja neked h gyönyörű vagy fogadd el magad
2018. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ebben a testben élsz, ha valami nem tetszik rajt, és változtathatsz az adott tulajdonságon, tedd meg. De ha nem változtathatsz rajta, akkor úgy sincs mit tenni, a helyzet változatlan, csak rajtad áll, hogy megkeseríted a saját életed és utálod magad, vagy elfogadod azt, ami van. Egyébként az önelfogadás is "szebbé" teszi az embert, a kisugárzása lesz más, pozitívabb és ez rengeteget számít. Azok a lányok, akik minden nap erős sminkeket tesznek fel, szintén távol állnak a teljes önelfogadástól. Messzebb, mint te :)
2018. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is évekig elégedetlen voltam a kinézetemmel, főleg az orrom látványa irritált, ha a tükörbe néztem. Aztán egy idő után változtattam a felfogásomon és a testemen lévő minden egyes apró hibára úgy kezdtem el tekinteni, hogy én azoktól vagyok egyedi és különleges. Próbálj meg te is így viszonyulni a "tökéletlenségeidhez".
2018. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

nem hiszem h csunya vagy... de kepet kuldhetsz, és énis mindig hájasnak gondolom magam 17%testzsirral, mert nincsen 8-as hasam (8kockás), de attol meg latszik h van ott is izom, de sajna csak oda hizok

17/f calisthenicses

2018. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2-es eszem ágában sincsen sajnáltatni magam, utálom ezt tenni. De tényleg az önbizalmam nem sok, tény hogy nem tudom magam elfogadni, de egyre jobban azon vagyok, hogy el tudjam. Még nem tudom hogyan, de menni fog. Többieknek köszi, ment a zöld kéz :)
2018. jún. 28. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Küldj képet

Biztos nem vagy csunya

2018. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes; ezt tudatosítsd magadban. Ez egy általános dolog, ez itt ide leszületve a Földre ilyen. Esendőek vagyunk,de fejlődünk. Sorold föl magadnak a jó tulajdonságaidat; amik miatt te szerethető lennél; de tényleg sorold fel a jó tulajdonságaidat; amúgy bármi kis apróság lehet jó; pl mindig meghagyod az utolsó joghurtot a tesódnak , vagy valami. Ozt. kedvesség, empatikusság, őszinteség, megbízhatóság, kitartóság; meg szorgalmasság esetleg; meg gondoskodóság, segítőkészség, illedelmesség, becsületesség, jószívűség, szelídség; nemtom. Meg pl a táncolás lehet jó , hogy próbálod lemásolni egy netes videó koreográfiáját, és így akkor látni fogod, és tudni is fogod magadról, hogy igyekszel a tökéletesség felé. Mert még az kell, hogy tudjad magadról , hogy jó ember vagy, vagy hogy törekszel, igyekszel a tökéletesség, a jóság felé. (A jó ember amúgy nem egyenlő a tökéletessel, de nem akar pl másnak ártani, és törekszik.)
2018. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha abbahagytam az onsajnaltatast akkor írd ki az igazi bajod, utána beszélhetünk

Ez legyen a legnagyobb problémád

2018. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kötelező válaszolni. Szerintem a te böngésződben is megtalálható a visszanyíl. Szép estét :)
2018. jún. 28. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!