Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok magammal kibékülve főleg külsőleg (ápolt vagyok természetesen) , de nem tudom magam elfogadni. Magas vagyok, nincs modellalakom , de még csúnyának is tartom magam. Ide is írtam ki kérdest, képet küldtem , senki nem mondta, hogy csúnya vagyok barátaim szerint csak önbizalomhiányos vagyok, de én mégis rondának érzem magam. Nem is úgy nézek ki szerihtem ahogy a korombeli tömeglányok. Smineklni se nagyon szoktam hétköznapokon max korrektor. Hogy fogadjam el magam ?

2018. jún. 28. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez a tanács nem sokat ér, de én csak akkor hittem el, hogy nem vagyok bűnronda, amikor tavaj ősszel összejöttem az első barátnőmmel. Itt a gyakorin az olyan lányok, akikkel eljutottunk a képküldésig mind mondták, hogy jól nézek ki, stb. de mégse hittem nekik. Szerintem ha egy számodra igazán fontos ember mondja neked, hogy szép/kedves vagy, akkor azt egy idő után el fogod hinni/fogadni. Az már más kérdés, hogy sokan megunják, hogy a párjuknak állandóan ismételgetni kell mondtatokat, hogy elfogadják magukat, de valakit majd találsz, akinek tényleg szép vagy és nem adja fel, hogy elhidd te is ;)


Másik tipp, hogy találj magadon legalább egy olyan dolgot, ami szerinted is szép. Ha találsz, akkor próbáld azt kiemelni és saját magadban is arra gondolni, ha olyan helyzetbe kerülsz.


16/F

2018. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!