Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg vagyok, de nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem akarok az maradni. Mit tehetnék, hogy hetero legyek? Vagy ha ezt nem lehet, akkor hogyan fogadjam el saját magam melegnek? 20 F

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Brüno című filmet :D
2012. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

:D ha egyszer melegnek születtél akkor ezen nem tudsz változtatni mert ha megpróbálod csak olyant erőltetsz magadra ami nem te vagy és ettől nem lehetsz boldog...ez segít abban hogy elfogadd magad: [link]


ha kell még tanács nyugodtan írj..szívesen segítek 17/L

2012. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 KMJ ***** válasza:
30%
Keresd meg a valódi értékeit a nőknek, mind fizikálisan, mind mentálisan, misztikálisan, minden előnyüknek nézz utána. Ha meg továbbra sem fedeztél fel egyik nőben sem semmi izgalmasat, akkor ez van, biztos nem olyan vészes homokosnak lenni.
2012. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 KMJ ***** válasza:
58%
Ja, és a nőnek próbáld az egésszét együtt nézni, ne görcsölj rá csak a testre, vagy csak a lélekre, mert együtt izgató igazán.
2012. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg megfogalmazni magadnak, miért nehéz elfogadnod magadat... talán úgy majd rájössz, hogy idő kérdése az önelfogadás.
2012. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ismerkedj lányokkal térj jó útra.
2012. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ne próbálj megváltozni, hanem fogadd el magad ilyennek amilyen vagy! Beszélj más veled egy hajóban evező emberekkel. Mondjuk idősebbekkel is. Biztosan segíteni tudnak. De ne erőltesd magadra a változást!!
2012. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Meleg vagy, ennek születtél, ez is maradsz.

Ajánlom Fischer Esztertől a Meleg a gyerekem?! című könyvet, jó igaz ez szülőknek készült könyv de sok mindent megtudhatsz belőle te is!

Kezdj el melegek között mozogni, hidd el ráfogsz jönni, hogy mi sem vagyunk olyan nagy mumusok ahogy a média vagy a közélet beállít minket. :))

Kelleni fog egy kis idő ameddig az öngyűlöletből átjutsz arra a pontra amikor már a "gay" szónak a másik jelentését is magadra fogod venni - tehét boldog. :)

Nekem se ment egyik pillanatról a másikra amíg elfogadtam, de most már teljesen boldog vagyok.

Persze a családom (azon belül is csak anyám) még mindig akadályoz abban hogy boldog, kiegyensúlyozott homoszexuális életet éljek. - Ha gondolod írj privátot, megpróbálok segíteni.

MelegF/16

2012. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig próbáltam megváltozni, lányokkal ismerkedni, maszti közben rájuk gondolni, de sosem érdekeltek igazán. Mindig csak családi és társadalmi nyomásra tettem, de sosem éreztem magam az életnek ezen a terén boldognak.

Nem beszélve arról, hogy az egész önmegváltoztatósdi semmit nem ért, amikor véletlenül megismertem egy meleg srácot és egymásba szerettünk. :S

Akkor, 19 évesen éreztem életemben először olyan igazi szerelmet és boldogságot, amit egy lány mellett soha korábban. :)


Talán te sikeresebb leszel abban, hogy megváltoztasd önmagad, bár szerintem egy ésszerű határon túl átmegy a dolog önmarcangolásba és akár depresszióba is. De te tudod, mit csinálsz az életeddel, erről csak te dönthetsz.


Akárhogy is döntesz, sok sikert hozzá! ;)

22F meleg

2012. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadod el magad sosem lehetsz boldog. Gondolj bele rajtad kívül még mennyi ember van aki meleg és boldog. Hidd el attól, hogy meleg vagy még érsz annyit mint egy hetero. Fogadd el magad minél hamarabb és légy boldog.:) Ismerkedj fiúkkal és légy szerelmes:)
2012. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!