Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg huszonéves srácok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg huszonéves srácok ki látta a love, simont?

Figyelt kérdés
sajnos fiúval még nem voltam pedig vágyom rá, de nem találok egy normális meleg pasit..ki van vele még úgy, hogy hiába meleg, de ezek a nők ként viselkedő palik nem kellenének?? olyan farok lohasztó azokra rá gondolni, de mint a filmbe játszó szereplők és egyéb más viselkedés meg szituációra vágyom, azt nem szeretném, hogy kiderüljön, hogy a pasikhoz is vonzódom ezért nehéz találni valakit akibe meg is lehet bízni..
2018. júl. 30. 01:27
 1/8 A kérdező kommentje:
22/f
2018. júl. 30. 01:31
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Láttam, nagyon tetszett a film, de végig nagyon nagyon filmszerű. Szerintem ilyen nincs a valóságban, vagy csak nagyon-nagyon ritka. Én ha egy kép nélkülivel kezdek beszélgetni, úgy is az derülne ki hogy valami nem életre való csődtömegre fordítottam az időmet:P
2018. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajna nem láttam, de érdekel. Azzal viszont egyetértek, hogy nem akarom, hogy kiderüljön. Bár nem érdekel ki mit gondol, de a szüleim miatt nem szeretném akkor se...
2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én láttam. Hát nehéz megbízható férfit találni, de azért titkolózva sem akarok leélni egy életet.
2018. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már. Szerintem szép film.

Én is jóideje keresem a szerelmet és eszembe jutatta, mennyire hiányzik is a szerelem érzése.

De igaza van az előttem szólóknak. A való életben nem valószínű és ha kép nélkül kezdek ismerkedni az esetek nagy részeében kiderül, hogy elpazarolt idő volt. De én sem igazán szeretném, hogy kiderüljön.


22f

2018. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol tudnám megnézni ezt a filmet? Tudnátok linket adni. Köszi
2018. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszett, nem rossz film, kár hogy nem ennyire nyitott itthon a felfogás melegek terén :/ Ha van kedved dumálni stb vagy bárkinek csak írjon. 19/F
2018. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett. Szinte lehetetlen, hogy ehez hasonló történjen a valóéletben.


Ugyan így érzem. Minden meleg ismerkedős oldalon csak szexelni akaró fiúk vannak és abból is a legrámenősebbek vagy kevésbé jól kinézők, akik bármit mondanának, hogy akárki megfogja nekik a nemiszervüket.


A melegbárokba meg nincs bátorságom elmenni.


Egy hónap mulva kezdem az egyetemet Budapesten. Majd remélhetőleg ott találok valakit :)


Ha akarod te is írhatsz.


21/F

2018. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!