Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt fiatal (huszonéves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt fiatal (huszonéves) passzívok, akik hordanak erényövet?

Figyelt kérdés
Van, aki őrzi a kulcsot? Milyen gyakran kerül le? Eljátszotok magatokkal akkor is, amikor be vagytok zárva?

2018. jan. 21. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Páromnál van a kulcs. Hetente egyszer kerül le általában... kivéve ha a párom úgy dönt h nem. Ennek sok oka lehet például büntiben vagyok mert előtte való héten felbosszantottam valamivel vagy nem elégedett a teljesítményemmel. Vagy mindent a lehető legjobban csináltam és csak szimplán húzni akarja az agyam, vagy azt szeretnénk h prosztata orgazmusom legyen.

Azért 2 hétnél tovább ritkán marad fent, meg van h egy hét alatt töbsször is lekerül. Szóval azt mondanám változó, de a páromon múlik természetesen minden.


Nem szoktam eljátszani olyankor magammal mivel nem tudok :D Ezt hogy értetted? Az erényöv lényege pont az h ne játsszak magammal...

2018. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Úgy látom akadnak akik saját akaratukból megfosztják magukat bizonyos Alkotmányban foglalt emberi jogaiktól...


Amúgy a kérdést olvasva az arcomat a kezembe temettem...

23/passzív

2018. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Fúj.
2018. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Vessetek meg, de engem felizgatott az első válaszoló hozzászólása.
2018. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Időpont ma 17:58

Én nem tudnék így viselkedni azzal, akit szeretek. :-( Nagyon toleráns, liberális szellemiségű vagyok, de ez nekem is nagyon borzalmas helyzetnek tűnik.

2018. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb válaszoló félreérti ezt az egészet. Aki ilyet visel az nem azért viseli, mert a párja középkori elveket vall. Ez egyfajta hatalmi játék, a bdsm egy része, ha úgy tetszik. Izgató a kulcs tulajdonosának és az erényövbe zárt "áldozatnak" is.


Sokan csinálják, heterók között még gyakoribb is talán, mint melegeknél. Izgató érzés, hogy valaki uralkodik azon a testrészen.

2018. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Elmebeteg aberrált az, aki erényövet képes hordani.
2018. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak vettem egyet, a legkisebb méretet ami létezik.

Leghosszabb idő 8 nap volt eddig.

Magam szabályzom hogy mikor kerül le.

Aludni kissé rossz vele de idővel jobb


26f

2018. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a legizgibb ha van közeli " jó csaj " ismerősöd akire am egy kicsit gerjedsz is és ő örzi a kulcsot :)
2018. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!