Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini srácok nektek milyen kép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok nektek milyen kép van egy huszonévesről a fejetekben? Csak mert néha azt érzem mást gondolnak a tinik a korombeliekről!

Figyelt kérdés
Én kb 16 évesnek érzem magam, pedig már huszonéves vagyok. Sajnos azonban úgy érzem, hogy a 20 és a 25 év egy lélektani határ sokaknak. Tehát ha megírom, hogy 20 múltam már buktam is az ismerkedést. Pedig jól érzem magam a tinikkel. Jókat nevetünk, stb. Sok tini haverom van.

2016. szept. 22. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
az ember annyi idös amennyinek érzi magát
2016. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is baj hogy nem vesznek komolyan. Értem hogy jól érzed magad velük, - hiszen egyértelmű hogy tapasztaltabb, sőt okosabb is lehetsz, így nincs riválisod közöttük- de talán ideje lenne egy picit a saját korosztályodban is keresgélni, nem csak a félig gyerekek között

.

2016. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt várom hogy komolyabb, felnőttesebb legyen, mint a korosztályom.
2016. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na akkor ezt tegyük rendbe :) Nagyon sok korombeli barátom van. Tök jókat beszélgetek velük, stb. Azonban ahogy mindenki idősebb azt érzem, hogy nem lehet pl nevetni velük annyit. Mert már égőnek érzik vagy egyszerűen csak a napi anyagi és egyéb gondjaik miatt belefásulnak a dolgokba. Nekem szerencsém van, mert nincs anyagi gondom és a munkám is szeretem. Azonban más nem ilyen szerencsés. Ja és ez az okosabb vagyok, stb story se fekszik. Nem szoktam így állni a dologhoz. Tanácsokat szoktam adni, ha szükségesnek érzem, de azt is inkább úgy, hogy példákat hozok, amin bemutatom azt amire gondolok. A korombeliek szerint pszichológus kéne legyek, mert nekik is mindig segítek ha úgy van. Pl az egyik barátnőm esküvő előtti este hívott el sétálni és a mai napig emlegeti, hogy mennyire megnyugtattam azokkal a dolgokkal, amit mondtam.

Na és a tini barátaim se szándékos választásból lettek, hanem így hozta az élet. Tehát csak így alakult, hogy a közösségekben a barátaim lettek a fiatalok is.

2016. szept. 22. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok, de lélekben kb. egy tízessel fiatalabbnak érzem magam :) Bár úgy érzem mostanában már nem igazán találom meg a közös hangot a tizenévesekkel. Inkább a 20-25 éves korosztály az ideális :P
2016. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na nálam pont itt siklott ki a dolog... 17 vagyok, de introvertált, és felnőttes. Szeretek nevetni (sokat), és van hogy olyan hangulatban vagyok, hogy már azon nevetek, hogy nevetek. De, alapvetően nagyon nehezen nyílok meg mások felé (titkaim halmait takargatom), és inkább vagyok hallgatóság, mint beszédközpont. Ekkor be jön a képbe egy 26 éves, aki úgy gondolja, hogy milyen ifjonti lelkű személy vagyok, és nem... Ez számára lehet, hogy nem kiábrándító, de akkor is fura. Emellett az összhang ebben a felállásban, ahol a két személy teljesen mást gondol egymásról eredetileg, nem biztos, hogy meg lesz.

És mások is hasonlóként gondolkodhatnak, ezért nem akarnak 23+-os fiúkkal összejönni.

2016. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben azt hittem hogy így 16 évesként találok magamnak egy másik 16 éves szűz fiút, erre meg a barátom most töltötte a 23-at.
2016. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés tulajdonképpen nem is szexuális kategória (mint ahogyan az a válaszokból kiderül), akkor nem meglepő, hogy alapvetően más egy tizenéves és egy huszonéves gondolkodásmódja. A tizenéves éppen kinőtt a gyerekkorból és belépőben van a felnőttkorba, míg a huszonéves pszichés szempontból is teljesen érettnek tekinthető. Egy tizenéves szinte úgy nézhet egy huszonévesre, mint egy érett felnőttre, mondhatni az apjára. És hát ugye egy tini nem feltétlenül beszélget az apjával úgy, mint korabeliekkel.
2016. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Érettebbnek tartom a korosztályod a magaménál, és fejlettebbnek (értsd testileg és szellemileg) Nem biztos hogy ugyanolyan kedvel kezdenék kapcsolatot egy 18 évessel mint egy 20 évessel. Nem tudom miért izgat ha a párom idősebb nálam
2016. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!