Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Betétet hordok férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betétet hordok férfiként, jogos, hogy homoszexuálisnak érzem magam?

Figyelt kérdés
A barátnőm tanácsára intimbetétet tettem az alsónadrágomba, így nincs kellemetlen vizeletcseppes alsónadrág, és ha előváladék távozik a nemiszervemből, az sem piszkítja össze az alsómat. Viszont azóta homoszexuálisnak érzem magam, és elgondolkodtam, hogy meleg vagyok. Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek, ha hagynám, hogy egy férfi magáévá tegyen, akkor kiderülne, hogy meleg vagyok? Mert akkor sok kérdésre választ kapnék az életben. Mostanában a betét viselése óta egyébként sem kívánok nőket, és nem is szokott erekcióm lenni azóta. 29 F
2017. dec. 13. 02:32
1 2 3
 21/21 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Kedves 20-as egy kamasz fiúval a lehető legrosszabb amit tehetsz ha ilyesmire kényszeríted! Ezzel férfi mivoltában alázod meg de nagyon.... Tuti hogy nő vagy mert ilyet csak egy nő tud kitalálni... Mint az szok az anyák akik folyton leégetik a gyereküket a pelenkáskori dolgokkal mikor sz már kezdi férfinek érezni magát. Most belegondolok ebbe hogy muterom azt mondta volna tizenéves koromba vegyek fel betétet estére nehogy összeélvezzem az ágyneműt, hát világgá is mentem volna. Amúgy megsúgom nekem nem volt soha spontán éjszakai magömlésem, legalábbis nem emlékszem rá hogy lett volna. Az azoknak van akiknél nincs kiürítve egy hétig. én meg már tizenhárom éves korom óta naponta kiverem,vagy mással leápoltatom 😂😂😂
2018. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!