Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Betétet hordok férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betétet hordok férfiként, jogos, hogy homoszexuálisnak érzem magam?

Figyelt kérdés
A barátnőm tanácsára intimbetétet tettem az alsónadrágomba, így nincs kellemetlen vizeletcseppes alsónadrág, és ha előváladék távozik a nemiszervemből, az sem piszkítja össze az alsómat. Viszont azóta homoszexuálisnak érzem magam, és elgondolkodtam, hogy meleg vagyok. Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek, ha hagynám, hogy egy férfi magáévá tegyen, akkor kiderülne, hogy meleg vagyok? Mert akkor sok kérdésre választ kapnék az életben. Mostanában a betét viselése óta egyébként sem kívánok nőket, és nem is szokott erekcióm lenni azóta. 29 F
2017. dec. 13. 02:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Van gond...
2017. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lacás1976 ***** válasza:
80%
Dobd ki a barátnődet sürgősen. Ezzel férfi mivoltodba sért meg de nagyon,és uralkodik rajtad. Én álok mindent hogy meleg vagyok és ilyen nőkkel nm kerülhetek semilyen kapcsolatba.
2017. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan a barátnő betétet hordat veled, és csodálkozol nem áll fel? Hát ne csodálkozz, hanem keress inkább egy másik barátnőt, vagy egy pasit, aki elfogad és nem kényszeríti a női dolgokat rád. Ha hagynád hogy egy férfi magáévá tegyen, attól nem vagy feltétlenül meleg, lehet bi is, ha a nőkkel ugyanúgy szexelnél tovább. Ha csak férfiakat akarsz, akkor lennél meleg.
2017. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Te nem homoszexuális vagy, hanem papucs.
2017. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Lacás1976 ***** válasza:
79%

Biztos a wc ülőkét is vissza kell mindig hajtanod, esetleg az ülve pisilésre is rászokat majd (ha már nem úgy kell pisilned) nehogy egy csepp mellé menjen. Ha a fogkrémet középen nyomod meg jön a hiszti, csak oda mentek azt vesztek a boltba amit ő akar......


Így van?


Egy féfinak nem az elnyomás kell!!! És teljesen mindegy melyik nemhez vonzódik. Egy párkapcsolat nem arról szól hogy az egyik általában a nő uralkodik a másikon.


Jól mondta az előttem szóló PAPUCS VAGY!

Az ilyen nőket fel kéne pofozni. Mint a reklámba mikor vásárolnak mond valamit a férfi a p*csa meg akaratosan rávágja az ellenkezőjét.


Dobd ki ezt a nőt próbálj ki egy másikat, vagy egy féit ha ahhoz van kedved ,akkor valóban megtudod van e benned bi vagy meleg.

De ne legyél papucs!

2017. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, h ettől függ. Én pl 100%-ra tudom, h a nők vonzanak, és a férfiak taszítanak (szexuális értelemben). Viszont van 2 női cucc, amiért teljesen oda vagyok. Elsősorban nőkön, de ha arról van szó, akkor én is használom. Az egyik a harisnya, a másik a betét. Harisnyát rendszeresen hordok, betétet meg csak a "passzos" boxerekhez, mert a vizeletcsepp ellen is, és az előváladék ellen is jó. Nem mennék bele a részletekbe, de látok benne előnyöket. Legalábbis nekem bevált. Viszont, nekem pont az a problémám ezekkel, h parázok, h mit szólna egy csajszi akivel alakulna valami, ha ez kiderülne. Engem pont ez feszélyez nagyon. És én személy szerint pont örülnék egy olyan csajszinak, aki magától ajánlja fel ezeket, így egy hatalmas gondot levenne a vállamról. De szerintem az ilyen nagyon ritka lehet, mert tudom én, h ez nem normális dolog(de hát mit csináljak, nekem ez jutott), ezért félek tőle, h egy normális csajszi ezzel a dologgal nem tudna mit kezdeni. Nem is tudom, hol kéne próbálkozni, talán valami biszex csajszinál, aki szereti a nőiességet, de azt is igényli, h jól megd#gják. De ha csak gyengédségre vágyik, azt is meg tudnám neki adni, mert egy biszex csaj talán jobban fogékony erre, mint egy hetero (akik az esetek 90%-ában azért sírnak, h "nincs egy normális pasi, mindenki csak megd#gni akar" aztán amikor jön valaki, aki nem csak azt akarja, akkor az már úgy nem jó, mégiscsak a suttyó mellett döntenek). Hát, de ilyen az élet, ami az egyiknek teher, az a másiknak áldás lenne. Na de idővel majd a Te gondod is megoldódik, és az enyém is. Amúgy szívesen megkérdezném a barátnődet, h mit gondol a harisnyáról pasin? Csak mert én személy szerint a betétes dolgot azért húzósabbnak tartom, és ha magától fölajánlotta, akkor kíváncsi lennék a harisnyára mit mond. Mondjuk, nem kérlek, h kérdezd már meg, mert a végén még vérszemet kap, és annak Te nem biztos, h örülnél!
2017. dec. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Kedves 16.-os és kérdező. Én full melegként sokkal férfiasabb vagyok mint ti ketten együttvéve. Egy pasi NE hordjon már betétet! ha kicsit pisis lesz a boxer hát kit izgat úgyis minden nap tisztát veszel fel (vagy nem?), Meg elrakás előt töröljétek vagy mossátok meg a cerkát és nincs ilyen gond.
2017. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

17: Attól, hogy valaki férfiasan néz ki, és viselkedik, hordhat női fehérneműket vagy harisnyát.

Nagyon sok ilyen pasi van.

2017. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17: De hát ezt nem, hogy nem látja senki, nem is tud róla. Max a párom, de ő is csak akkor, ha komolyra fordul a dolog. Szóval itt nincs arról szó, h férfiasan nézek e ki, vagy sem. Valószínűleg, ha össze futnánk valahol, fel sem merülne benned (ahogy általában senkiben nem szokott), h ilyen dolgaim vannak. Valószínűsítem, h azért írtad amit írtál, mert te a pasikat szereted, ezek meg csajos dolgok, és mint olyanok, ezek téged hidegen hagynak, vagy épp negatív érzéseket váltanak ki. Én pedig pont ezért szeretem őket, mert csajos dolgok, és nagyon izgat a tudat, h olyan dolgaim vannak, ami a csajoknak is. Azon felül, h szerintem praktikusak is. Amúgy ez az egész dolog úgy kezdődött nálam, h volt egy exem, akit nagyon szerettem, de sokat volt külföldön. És amikor már nagyon hiányzott, felvettem egy harisnyáját, mert úgy picit olyan volt, mintha ott lenne velem. Tudod, az a feeling, h egyik nap még az ő lábán feszült, másik nap már az enyémen. Éreztem rajta az illatát, ott volt a talpa lenyomata stb. Aztán elmondtam ezt a csajszinak, neki meg (legnagyobb meglepetésemre) tetszett a dolog, és onnantól mindig nekem adta azokat a harisnyáit, amiket már nem tudott hordani, de nekem még jó volt nadrág alatt. Ez volt a mi kis titkunk. Senkit nem zavartunk vele, és senki nem is tudott róla. Azóta már nem vagyunk együtt a lánnyal, de én annyira megszerettem a harisnyát, h azóta is hordom, télen nadrág alatt, de van, h tavasszal-nyáron is veszek föl, ha olyan kedvem van. Persze mindig csakis úgy, h nehogy véletlen észre vegyék, mert tudom, h nem szokványos, és nem szeretem kelteni a feszültséget.

A betét meg úgy kezdődött, h egy másik exem mindig rinyált, h milyen szar, h megjött neki, én meg folyton azt mondtam neki, h ennek inkább örülnöd kéne, mert ez annak a jele, h egészséges vagy, nem lettél terhes stb. Azt egyszer egy ilyen után kiakadt, h ha én is tudnám milyen szar napokig "becsomagolva" lenni, akkor nem mondanám ezt. És azzal a lendülettel elő vett egy betétet, és ideadta, h ki lehet próbálni. Én meg kipróbáltam, és bejött. Egyszer, az, h ugyanaz van nekem is, mint a kedvesemnek, kettő meg, h sokkal higiénikusabbnak érzem így. Persze, igazad van minden nap másik gatyát veszek, belemegy pár csepp vizelet el lehet úgy lenni. Na de miért kellene, ha van ilyen megoldás. Sok nő is napi szinten hordja, pont ezért, h a különböző folyásokat felfogja. Ennyi erővel nekik sem kellene, hiszen úgy is minden nap tiszta bugyit vesznek. Persze, de addig is minek szenvedni, ha van megoldás?! Azért, mert valami férfi, vagy női, nem tök mindegy, főleg, ha nem is látszik?! A másik meg az, h tök sok férfi cucc van, amit a nők a legnagyobb természetességgel hordanak (ráadásul rajtuk sokszor még látszik is), és érdekes módon, az mégsem zavar senkit. És ezt a kettősséget rohadtul nem értem... :/ Csak, h egy példát mondjak: kértek már tőlem pólót, inget, boxert sőt zoknit is csajok (emlékbe, vagy csak kölcsön és nála maradt), én egyszer akartam kérni egy harisnyát, de egy hatalmas nagy kiborulás lett belőle... Szóval nem egyszerű helyzet, mert nem sokan fogadják ezt el, de próbálkozom, mert a nagyszámok törvénye alapján kell, h legyen valaki, aki partner ezekben a dolgaimban. Ahogy már volt is rá példa. És azért is válaszoltam erre a kérdésre, mert nagyon meglepett, h a kérdésben szereplő nő magától jött elő ezzel a dologgal. És nem tudtam szónélkül hagyni, h nekem pl ez tökre bejönne, és valamilyen szinten irigykedem picit a kérdezőre, h így járt. Én a fél karomat oda adnám egy ilyenért (a másik felét, meg a harisnyáért :D), de a kérdező ezt negatívumként éli meg. Kinek ez, kinek az, az a lényeg, h mindenki olyan párt találjon, akivel ki tudják élni egymás kis hülyeségeit. Mert az a meglátásom, h mindenkinek van valami olyan dolga, ami a szokvámyostól estérő. Nem ezzel van a baj, hanem, h ezt hogy kezelik.

Ott vannak pl a melegek: van 1-2 meleg ismerősöm (akiről egyébként meg sem lehetne mondani, h az pl teljesen átlagos üzletember, semmi arra utaló jel), és ők mondták, h ne azokkal azonosítsuk a melegeket, akik felvonulgatnak, meg kiöltöznek, meg botrányosan viselkednek. Az csak egy réteg közülük, és a legtöbb meleg sem kifejezetten szereti őket, mert velük vonják párhuzamba a homoszexualitást. Pedig a legtöbb esetben nem arról van szó, teljesen konszolidáltak, és visszafogottak, nem kérkednek azzal, és nem népszerűsítik, h melegek. Mert az csak rájuk tartozik. És ez a jó hozzá állás! Az ilyen dolgok csak az érintettekre, és a négy falra tartozik. Én azt vallom: élni és élni hagyni. És akkor nem lesz baj, akár a nemi identitásról, vagy harismyavisésről, vagy bármi másról is legyen szó!

Bocsánat a regényért, de ezeket a dolgokat még le akartam írni a témával kapcsolatban, h valamilyen szinten helyre tegyem a dolgokat. Remélem sikerült picit más szempontból is megvilágítani, picit jobban érthetővé tenni ezt az egészet. Bár, kétségtelen, h úgy sokkal nehezebb, ha az ember nincs benne a dologban, hanem csak kívülálló.

2017. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%

Felesleges a betét, ha meg tudjátok törölni magatokat kisdolog után! Mert nem szellőzik tőle annyira a bőr, mint anélkül. Azonban az igaz, hogy nem minden férfibudiban van WC-papír, illetve lehet, hogy a wc-ben igen, csak épp egy hányinger ahogy kinéz, és inkább a piszoárt választja az ember fia. Ott pedig nincs WC-papír. Igaz, ott is meg lehet törölni zsebkendővel vagy előre kikészített wc-papírdarabbal, de törlés után hova raknád, hiszen mindkét kezed kell, hogy elpakold a dolgokat. Szóval én megértem, ha piszoár használata esetén elmarad a törlés. Ilyenkor van létjogosultsága a betétnek.

Illetve kamaszfiúknál éjszakára érdemes berakni egy betétet. Inkább nagyméretű, pelenkaszerűt, hogyha magömlése lenne, ne kenjen össze mindent.

2018. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!