Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró férfiként szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiként szeretnék elmenni meleg szórakozóhelyekre hogy megtanuljak jól táncolni. Jó ötlet vagy kinéznének engem onnan?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy normál szórakozóhelyen kicsit szégyenlős vagyok, de egy meleg helyen nem érdekelne hogy homo férfiak vagy leszbikus nők esetleg mit gondolnak.


Heteró férfiak és nők előtt rosszul táncolni ciki, az ember kényelmetlenül érzi magát hogy béna, viszont egy olyan helyen ahol nem úgy tekintek a nőkre mint lehetséges partner, a férfiakra meg úgy hogy lehetséges vetélytárs, úgy érzem sokkal felszabadultabban tudnék táncolni.


2017. júl. 5. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért néznének ki???

Szerinted rád van írva hogy heteró vagy??

2017. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg egy másik férfi átölel vagy megfogja a derekam (táncparketten ez simán előfordul ismeretlen férfi-nő között), akkor egyből elugranék vagy mondanám hogy ne már.
2017. júl. 5. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:
És elnézést ha bárkit is megsértek ezzel a kérdéssel, mert nem célom. Semmi bajom nincs a melegekkel, tiszteletben tartom őket, de lehet bennem is vannak olyan sztereotípiák mint a homofóbokban.
2017. júl. 5. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
3. Nem hinném, hogy elnézést kell kérned, mert feltettél egy kérdést. Az a baj, sokszor úgy érezzük, magyarázkodnunk kell, még mi érezzük kellemetlenül magunkat. Ez valahogy nem az egyenjogúságról szól. Sokan azt érzik, mintha nagyon vigyázniuk kell a melegekkel kapcsolatban és kellemetlenül érzik magukat. Ezt is kéne tanítani, hogy erre semmi szükség.
2017. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Emögött csak az van hogy nem ismerjük ezt a közösséget és kívülállóként nem akarjuk őket még véletlenül se megbántani. De így van ez más kisebbségekkel is, pl. zsidók, fogyatékkal élők, stb. Személyes ismeretség esetén más, van 3 meleg ismerősöm, semmiben nem különböznek mint a nem meleg ismerőseim - legalábbis abban amit én látok/tapasztalok.
2017. júl. 5. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem halsz bele ha megfogja a derekad. Legalább gyakorlod a táncot. :D

Én mondjuk lány vagyok, de táncoltam már leszbikus lánnyal. Nem volt benne semmi. :D Még segít is abbanó hogy ne legyél annyira szégyenlős.

2017. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy baráti társasággal elmentünk egy meleg bárba, a leghíresebbe Budapesten kíváncsiságból. Mindannyian heterók vagyunk.

A heterókkal többségével ellentétben a melegek nagyn elfogadók és rendesek. Nem akartak kiűzni minket. Volt olyan aki ránk próbált hajtani, de miután elmondtuk neki, hogy mi nem olyan fiúk vagyuk tök jól elbeszélgettünk.


Nagyon jól éreztük magunkat, sok érdekes emberrel találkoztunk. Sokan nem ismerkedni jöttek le, csak egy jót mulatni mint mi. Sokkal felszabadultabb volt a hangulat mint átlagos szórakozóhelyeken.


Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!