Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Betétet hordok férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betétet hordok férfiként, jogos, hogy homoszexuálisnak érzem magam?

Figyelt kérdés
A barátnőm tanácsára intimbetétet tettem az alsónadrágomba, így nincs kellemetlen vizeletcseppes alsónadrág, és ha előváladék távozik a nemiszervemből, az sem piszkítja össze az alsómat. Viszont azóta homoszexuálisnak érzem magam, és elgondolkodtam, hogy meleg vagyok. Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek, ha hagynám, hogy egy férfi magáévá tegyen, akkor kiderülne, hogy meleg vagyok? Mert akkor sok kérdésre választ kapnék az életben. Mostanában a betét viselése óta egyébként sem kívánok nőket, és nem is szokott erekcióm lenni azóta. 29 F
2017. dec. 13. 02:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Erre nehéz korrekt választ adni, de az biztos, hogy helyre kéne tenned dolgokat a fejedben.

Mert ha bármiféle melegség van benned, az egészen biztos a betéttől független.

Egyébként számomra egy groteszk tévhit, hogy a melegségnek köze lenne bármilyen intimbetéthez vagy női viselkedésmintához, szerephez.

Írom ezt melegként, nem jellemzőek ezek a dolgok.

Viszont eszembe nem jutna betétet tenni az alsómba, nagyon kevés az az előny amit ad, cserébe a feldolgozhatatlan élményért.

2017. dec. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlen.
2017. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Anyu, Apu! Kiderült, hogy nem is vagyok bvzi!!! Nem vagyok bvziiiiiiii!!!!!! Juhhhhéééééééé!!!!!!!

(Mert nincs betét a gatyámban.)

2017. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet se hallottam még...
2017. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Ki kéne rázni a fütyköst pisilés után, vagy látogass meg egy urológust. Majdnem harminc éves vagy és nem tudsz úgy hugyozni, hogy ne legyen utána mocskos a gatyád? Ez azért elég szánalmas
2017. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
És itt néhányan kajak megpróbálnak normális választ adni erre a kérdésre??? ...
2017. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Torold meg wc papirral, nem kell betet. Amugy meg a szexualitasodnak nincs sok koze ehhez. Az egyes tokeleteden osszefoglalta.
2017. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Melegként mondom, hogy szerintem a barátnőd kvázi kiherélt azzal, hogy betétet tetetett a gatyádba. Valószínűleg sérti a férfi önbecsülésed, kellemetlenül érzed magad tőle, szégyen van benned miatta, stb. Ilyen pszichés állapotban naná, hogy csökken a libidód (nemi orientációtól függetlenül). Egyébként valószínűleg csak kíváncsi vagy, lehet, hogy van benned érdeklődés a saját nemed iránt, de - ahogy írták előttem is - ez a betéttől független. Lehet az is, hogy csak egyszerűen magad sem tudod, mi van veled, hogy csökkent a szexuális vágyat, így elkezdtél azon gondolkodni, hogy lehet, hogy a férfiak iránt újra feléledne ez a vágy.

Az pedig, hogy vizeletcseppes lesz az alsónadrágod teljesen normális. Akármennyire rázza ki az ember, később még így is, úgy is csepeg ki belőle. Részben arra is való a boxeralsó, hogy ezt felfogja és ne az ember lábán follyon le az a pár csepp. :P


27F m

2017. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút nem jogos, hogy a betét miatt melegnek érzed magad. Nem vagy az, a helyzet sajnos ennél komolyabb: női betétet hordasz, ezért nem kívánod azóta a nőket és ezért gondolkodsz el azon, hogy egy férfi magáévá tegyen, ez teljesen logikus. Sajnos a betétviselés ezzel jár, először csak betét, aztán melltartó, végül nemátalakító műtét. Veszélyes vizekre eveztél, barátom, a barátnődnek valami nagyon mocskos terve van veled és te hagytad magad átverni... azonnal szakíts vele, mondj fel a munkahelyeden, költözz el jó messzire, mondjuk Thaiföldre, kezdj új életet pincérnőként és soha, semmilyen körülmények között ne tegyél intim betétet egy férfi nadrágjába!
2017. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azért érzem magam homoszexuálisnak, mert a férfiak vonzanak. De ki gondolta volna, hogy már a homoszexuálitás sem a régi?
2017. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!