Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Introvertáltak ti hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak ti hogyan?

Figyelt kérdés
Introvertáltak, akik elég visszahúzódóak vagytok és mondjuk nincs sok barátotok ti hogyan ismerkedtek és hol? Nektek sikerül? Én is ilyen vagyok és nem nagyon megy sajnos :( 20/F

2017. okt. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló 🤚 Én Tinderezek. :/

16/F

2017. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően én is introvertált vagyok, de kezdem lazábban venni. Olyasmi, mintha a saját világodba szépen beültetnéd a külvilág elemeit. Mintha csak egy számítógépes játékot játszanál.
2017. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Szintén nehezen ismerkedem; ha chatelhetek, már úgy is jól érzem magam. Viszont néhány partner cam -on keresztül szeretne többet a dolognál, ami nekem nem megy... Skype -on szoktam beszélgetni egy számomra fontos barátommal, Ő elfogadta ezt a kapcsolattartási módot. 23/F/M
2017. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Danny91 ***** válasza:
88%
Én speciel nem vagyok introvertált, de több olyan barátom van, aki az. És elég jól kijövünk, személyiségileg eléggé olyan típus vagyok, aki mellett el tudnak lazulni, legalábbis ezt mondják. Persze nyitottnak is kell lenni, hogy azért próbálkozz, hogy valamilyen kapcsolatot ki lehessen alakítani, de tudom, hogy sok ember nem túl türelmes.
2017. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is elég introvertált vagyok, és szintén nagyon nehezen megy az ismerkedés :(

28/F

2017. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
újabban kipróbáltam az anotalkot, néha bele lehet futni olyanba akivel jól elbeszélget az ember :) osztálytársam ott ismerte meg a barátnőjét, szóval látok abban is akár rációt..egyébként ha megtehetném, akkor melegbárban próbálnék szerencsét.
2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezek a meghatárizások inkább csak iránymutatásként szolgálnak. Egy extravertált sem pörög egész nap, ahogy egy intravertált sem ül folyton otthon egy sötét sarokban. Én inkább befeléforduló vagyok (INFJ). A párom viszont nem. Ő sokkal lazább és ez rám is jó hatással van. Véleményem szerint egy "vegyes" pár jobban működik. Javaslom hogy próbálj meg extravertált emberekkel beszélgetni, ismerkedni.
2017. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Annyira erőltetett ez az ismerkedni kell duma hogy már unalmas
2017. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is introvertált vagyok, nekem annak idején az vált be, hogy elkezdtem eljárni közösségekbe.


És most nem szórakozóhelyekre gondolok, hanem például meleg egyetemi körökre. Ha Bp.-en jársz egyetemre/főiskolára, akkor keress rá a neten, van pár ilyen.

De vannak más meleg közösségek, egyesületek is.

2017. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Én sehogy. :/ Netet furának tartom ismerkedéshez, élőben meg nem merek és ugye introvált -néha inkább antiszoc- vagyok, de amúgy se gondolom, hogy egy "party-arccal" szívesen járnék.

Még várok vele. Nincs semmiféle gyerekvállalási ösztönöm (you don't say) és boldog vagyok eddig egyedül(kivéve azt a pár ritka alkalmat, amikor nem :P), valamint az iskolára próbálok fókuszálni, mert nehezen megy a tanulás, szóval a figyelemelterelés rossz hatással lenne rám jelenleg.

Amikor lesz fix munkám, keresetem, házam, akkor majd ráérek, de gondolom sokan nem így érzik, de azért leírtam, ha már kiírtad a kérdést, kedves kérdező! :D

21/F


U.i.: Valamint otthon nem is mondtam még el, hogy meleg vagyok és amíg a szüleimre vagyok utalva, nem is tervezem, ami szerintem egy párkapcsolatot hátráltatna...

2017. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!