Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél mennyire gyakori az alibi barátnő?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki titkolja h meleg és van mondjuk egy csaj barátja aki tudja a titkát és eljátssza h ő a barátnője.
2017. aug. 27. 20:21
 1/8 anonim válasza:
91%
Nem tudni. Nekem volt egy ismerősöm akiről kiderült nem rég pedig volt csaja.
2017. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Csak onnantól nevezhető alibi barátnőnek ha az illető már biztosan tudja, hogy csak a férfiakhoz vonzódik. Sokan fiatal korban egy-két lánnyal kipróbálják, de azok nem nevezhetőek alibi barátnőnek...


Max olyan fordul elő szerintem ahol kitalálnak egy kami barátnőt, hogy a család ne basztassa, hogy "Mikor kezd már el csajozni", de egy tényleges alibi barátnő akivel néha néha kézen fogva sétál, hogy elhiggyék, hogy hetero, nem hiszem, hogy létezik.

Legalább is nem sok.

2017. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Jó lenne egy ilyen alibi barátnő.
2017. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jha nekem is
2017. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem túl gyakori, bár ismerek egy ilyen fiút, akinek komoly kapcsolata van egy másik fiúval, de céges bulikra vagy családi összejövetelekre az alibi barátnőjével meg. Ez az alibi barátnő pedig a legjobb barátja ennek a fiúnak és nyilván tudja róla hogy meleg.
2017. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

"De szeretnék egy alibi barátnőt"


K. Ha családi összejövetel van, megyek veled, felzabálom a svédasztalt, utána megyek dolgomra :D

2017. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Volt nekem is - sz@rt sem ért. De azért jóban voltunk.
2017. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
7-es vagyok, a 6-ossal értek egyet! :-D
2017. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!