Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek - volt barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek - volt barátnőtök fiatal korotokban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Fogjuk rá, hogy barátnő... inkább csak próbálkozás
2016. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt kettő, az első egész sokáig, 1 évig és 364 napig. A második évfordulónk előtti napon kidobott, de mondjuk addigra már halódott a kapcsolatunk. Bár már nem emlékszem, hogy miért, régen volt. Aztán volt egy hónapig egy másik barátnőm, neki elmondtam, hogy a fiúk is érdekelnek, mert őt is érdekelték a lányok. Egy hónap után szakítottunk, nézeteltérések miatt, ő azóta is egy lánnyal él :D Ennyi.
2016. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Oviban. Mindenkinek volt már szejejme, és mivel a Peti összeállt a Szandrával, meg az összes többi fiú is lánnyal párosult, értetlenül ugyan, de én is kiválasztottam az egyik lányt, amelyikkel meg lehetett még jelenni, és így lett a Niki.
2016. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát...inkább "barátnő" :D 4. 5. osztályban xd
2016. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam is csak próbálkozás volt, de mivel el sem tudtam képzelni hogy ez hogy lesz, és nem is éreztem semmit iránta..inkább hagytam a p*csába :D
2016. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak randizgatás, a barátnő fázisig már nem jutottunk el :D
2016. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szex kapcsolat nélküli barátnőm volt,akivel elbeszélgetek néha.

Testi kapcsolatot nem akarom,nem tetszik...

2016. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több próbálkozásom is volt, igazán csajom, talán csak kettő volt, és az egyikkel eljutottam a pettingig, meg a sima csókig. Utána ő is kirakott, amit tökre megértek, mert nem igazán érdekelt annyira soha egyetlen lány sem, hogy komoly érdeklődést tudjak legalább színlelni is. Az összes lányos randit rohadtul kínosan éltem meg, nem élveztem egy kicsit sem, de mivel nem akartam meleg lenni, és mert ez az elfogadott alapfelállás (lány-fiúval), ezért megerőltettem magam, persze sose lett jó vége, legalábbis nekem lelkiekben nem volt kielégítő, vagy teljes érzés lánnyal lenni. Persze ezekre is csak akkor lettek nyilvánvalóak számomra, amikor elkezdtem fiúkkal randizni.

(Ezután két évre összejöttem egy sráccal, akivel több mint 3 évig voltam együtt.)

2016. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt több is,de általában olyanok akik szerették,ha több fiúval vannak egyszerre,így nekem is jutott pár jó falat...
2016. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

volt kb 15 voltam azóta nem



24F

2016. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!