Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más meleg is magányos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más meleg is magányos?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül magányosan érzem magam sokszor.
2017. aug. 21. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell ehhez melegnek lenni :(

Szüleid ? Barátaid ?

2017. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyedül élek és nagyon sokat melózom ,h eltartsam magam szüleim meghaltak 12 éves koromban.
2017. aug. 21. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom.

Barátok ? Társ ?

2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Takarózz be, ki ne hűlj!

Ezt nehezemre esett kihagyni, bocs.

Ismerkedj!

2017. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hugom egy évvel fiatalabb nálam 26 éves ő volt az akire mindig számíthattam bármi bajom volt.Pár éve végleg elhagyta az országot.Az unoka bátyám segített nagyon sok mindenbe még nekünk,de amikor elmondtam neki ,h meleg vagyok halottnak nyilvánított.A barátaim szép lassan lekoptak... mindegyik vagy barátnő vagy házasság vagy épp jön a baba így havonta jó ha 1,2 alkalommal látom a legjobb barátaimat.
2017. aug. 21. 22:04
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
A l melegek többsége magányos vagy az lesz előbb utóbb.
2017. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már azelőtt magányos voltam mióta tudatosodott bennem ez az egész. :( Én nagyon régóta egyedül vagyok, egy pár barátom van és velük is csak évente párszor ha tudok találkozni. Próbálok barátkozni, de nem nagyon sikerül. A haverkodás az megy de az addig is tart ameddig suliban vagy melóban vagyok, nekem ez kevés. Pedig azok akik ismernek legyen pár jelölt :D vagy haver azt mondják tök rendes, kedves, helyes ember vagyok. Próbálok kitörni, de nagyon nehéz. :(
2017. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerekem,de sosem lennék képes megtagadni csak mert más a szexualitása , a nagybácsit meg ne sajnáld ,hogy lelépett ilyen emberekre szerintem semmi szükséged .

Sosem értettem mire jó ítélkezni más felett.

Van jó és rossz ember , ennyi.

2017. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy vele egyedül, én is így érzem magam. Hiába a család és pár barát, nagyon hiányzik egy társ, akivel megoszthatnám az életemet.

27/F

2017. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én is így vagyok már régóta.
2017. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!