Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiúként miért álmodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúként miért álmodom sokszor arról hogy egy mások, kicsit emo beütésü fiúval csókolózom? És amikor felkelek, egy ideig olyan jó érzés van rajtam, olyan boldogság, majd ráébredek mit tettem álmoban :S 18f

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nem nem lehetnek ilyen vágyaim. Normális ember vagyok"


Ugye, ha a nem-heteroszexualitást nem tekinted normálisnak, amit nyilván a környezetükből veszünk át, akkor könnyen előfordul, hogy nem vallod be magadnak a vágyaidat. Been there, done that:-/

Ne várj vele 10 évet, hogy megismerd magad, mert rámegy a fiatalságod. Ha Budapesten vagy hasonló helyen élsz, nem olyan nagy dolog, ha meleg/biszex valaki, az viszont tényleg az életedet teszi tönkre, ha magadat is becsapva feleséged, gyereked lesz, stb. (ill. ha biszex vagy akkor nem tudom). Rengetegen vannak így az idősebbek közül, és nem egy kellemes élethelyzet mikor 30-40-50 évesen végre rájönnek, hogy nekik pasi kell. (gay dad)

Itt találsz egy csomó sztorit, az egyik talán rád is illik:

[link]


Nekem az volt a vízválasztó élmény, hogy elmentem egy melegdiszkóba, ahol az a NORMÁLIS, hogy a srácok nézik egymást, és ott két másodperc alatt rájöttem, hogy bizony nekem sokkal inkább ez kell, mint a csajok. (azért kicsit biszex vagyok) Ezt a lapot osztotta az élet - mint kb. minden huszadik embernek.


Vagy bejelentkezhetsz valameyik internetes parkereson (planetromeo, tinder, grinder) és nézegetheted a képeket, talán ez is segít a döntésben.

2017. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt 5 év azóta, mi lett veled, kérdező?
2022. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ment a pop sex?
2022. ápr. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!