Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Voltam már együtt pár pasival, de sose éreztem szerelmet. Persze jól elvoltunk meg minden, de részemrõl semmi olyan érzelem. (nem, szex nem volt)

Nem jöttem össze azért mindenkivel, akinek tetszettem, csak akiket kedveltem, de semmi több részemrõl.

És úgy se éreztem "szerelmet", hogy pl. ilyen sztárol iránt, mint sok lány, vagy úgy se h én beleszeretek vmi ismerõs fiúba, pl a suliból, aki amugy engem nem ismer, és az után vágyakozom.

Most meg, hát nem tudom. Van egy legjobb fiú barátom. Nagyon jól érzem magam vele, jókat szoktunk beszélgetni, bolondozni, sokmindent. Eddig úgy oké, nem volt semmi. Sokan kérdezték hogy együtt vagyunk e, mindig nevettem, hogy ugyanmár. Csakhogy nem vagyok már ebben olyan biztos.

Mert van hogy csak úgy elkezdek róla beszélni másnak, meg hogy rendesen hiányzik ha nincs ott, meg olyan boldog vagyok ha beszélek vele. Nem vészes, mert nem Csak rá tudok gondolni vagy Csak õ és senki más, de azért fura. Nem egy AlenDelon, de nem az

számít. Viszont szerintem õ mem érez semmit, vagy hát nem tudom.

Én nem fogok belehalni ha nem. Mondjuk volt már ilyen, hogy a haverom szerelmes lett belém , de nem tudta hogy kezelje, és nagyon elromlott a kapcsolatunk. Ezt vele semmiképp se akarom..



2017. márc. 18. 09:32
 1/2 anonim válasza:
Mond el neki mit érzel, esélyesebb egy nő a férfinél, mint fordítva. Pesti vagy? Ha nem sikerülne, ott van rengeteg lehetőség
2017. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerelmes vagy, igen.

Akárhogy is, maradj ilyen aranyos mindig! :D

2017. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!