Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiúként miért álmodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúként miért álmodom sokszor arról hogy egy mások, kicsit emo beütésü fiúval csókolózom? És amikor felkelek, egy ideig olyan jó érzés van rajtam, olyan boldogság, majd ráébredek mit tettem álmoban :S 18f

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy vannak elfojtott vágyaid?
2017. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Titokban, tudatalattiban vonzódsz az emó kinézetű srácokhoz :)
2017. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nem nem lehetnek ilyen vágyaim. Normális ember vagyok. Jó tanuló és férfiként viselkedem.
2017. máj. 5. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, írhatsz üzenetet.

#1es válaszoló

2017. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagy bisex vagy csak nem akarod bevallani magadnak.. barátjozz meg a gondolattal
2017. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem.
2017. máj. 5. 23:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy valami izgatja a fantáziád és esetleg a társadalmi elvárosok miatt tartasz attól, hogy kipróbálhass új dolgokat?
2017. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Freudi gondolat szerint, az álmokban a tudattalan vágyai jelennek meg, amiket a tudat elfogadhatatlannak tart, emiatt feszítik a lelket. Ennek a problémának a kezelésére alkotja meg a tudattalan az álmokat.
2017. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Normális ember vagyok. Jó tanuló és férfiként viselkedem."

Ez rengeteg biszexet lefed, és jó néhány meleget is... Csak hogy tudd. A normális egy relatív dolog, az hogy azt gondolod, hogy a heteroszexualitáson kívül nem normálisak az emberek, elég nagy szellemi szegénységről árulkodik rólad. Szerintem nyitottabbnak kellene lenned, elfogadni a más, az új dolgokat. Én nem gondolom, hogy attól, hogy álmodban fiúval csókolózol bármennyire is homo-, vagy biszex lennél. Ám ha nyitnál az ilyesmi felé, talán kideríthetnél magadról valami érdekeset.

2017. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:
100%

"Nem nem nem lehetnek ilyen vágyaim. Normális ember vagyok. Jó tanuló és férfiként viselkedem."


Ajjaj, vannak itt bajok... egy hosszú út elején vagy, de még meg sem tetted az első lépést. Javaslom, indulj el, mert ahol vagy, nem jó lenned.

2017. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!