Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha az ideálod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az ideálod betörne hozzád az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés

A szituáció bővebben: egyedül vagy otthon, éjjel van. Az éjszaka közepén hallod, hogy valaki betört az ingatlanba, ahol laksz. Erőt veszel magadon és elfogod a betolakodót! :D Észreveszed, hogy neked nagyon bejön ez a személy, valamint kiderül róla, hogy meleg. Az elfogását követően nem védekezne tovább és döntened kellene sorsának további alakulásáról...


Mit csinálnál vele?

- Elengednéd.

- Hívnád a rendőröket.

- Jól megvernéd.

- "Megbüntetnéd".

- Perverz gondolataid támadnának, hogy itt a megfelelő alkalom egy jó kis szórakozásra.

- Egyéb. (Éspedig?)

.

.

.

Stb.


Írhattok további lehetőségeket, illetve konkrétumokat is az egy-egy felkínált opciót kiegészítve. :)


Ha érkeznek a kérdésre válaszok, elárulom, hogy miért is kérdezem ezt...



2017. ápr. 21. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a szitu tetszene, ami a Maurice című filmben volt, hogy a kertész meg az úr már régóta kerülgetik egymást, és a kertész bemászik a nyitott ablakon éjszaka az úrhoz. Betörés nem jönne be.
2017. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Ehhez hasonló szitu volt vagy két hónapja.

Gondolkodàs nélkül bazstam egy pàrat a baseball ütővel a sràcra, aztàn próbàlt menekülni de nem sikerült. A kertből behoztam, nehogy az legyen a gond, hogy kint megvertem azt én pippantsak miatta.

Bent lefektettem a padlóra, véletlenül gyomron rugtam és az arcàba is botlottam.

Nem volt olyan kellemes az éjszaka felriadni egy kibazsott csörömpölésre, a szivem a torkomban, ütő a kezemben és még csak nem is gondoltam, hogy jajj mi lesz, majd megbeszéljük vagy izé. Nem ez nem jàtszik ilyenkor, normàlis ember esetleg arra gondol, hogy megerőszakolja a betörőt egy sodrófàval, miutàn leverte.


De miért is kérded?

Ha màr megigérted àruld el kérlek.

2017. ápr. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Chloroformmal becserkészném, rajtaütve elkábítanám és a föld alatti titkos kínzósműhelyemben térne magához, meztelenül kikötözve. Aztán eljátszadoznék a husijával. A szenvedés és a gyönyör furcsa elegyével jutalmaznám a látogatását.
2017. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A következők miatt tettem fel ezt a kérdést:


- Mert kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan befolyásolja az embereket az, ha az ideáljuk csinálna valami rossz dolgot, hogy hogyan reagálnák le ezt a helyzetet. Ideál alatt továbbra is azt értem, hogy külsőleg vonzó számodra nagyon (mivel mindenkinek más az ideálja, ezért nem írok konkrét dolgot). Kicsit másképp megfogalmazva: a szép emberekkel hamarább kivételeznél-e, mint a nem szépekkel. Remélem érthető mindenkinek...


- A másik ok a racionalitás/irracionalitás felmérése az emberek gondolkodásmódjában.


Persze ehhez az kellene, ha sokan válaszolnának relevánsan, hogy valamit le lehessen szűrni belőle. :)

2017. ápr. 22. 17:40
 15/16 A kérdező kommentje:

Privátban ilyen választ is kaptam a kérdése: :D

"En az idealomnak aki a plátói szerelem bármit el tudnék nézni meg tudnék bocsani."

2017. ápr. 22. 17:42
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én ideálom(ideáljaim) nem is ezen a kontinensen él(nek) így ez kicsit nehéz hogy betörjön hozzám. De ha még is lenne akkor a Perverz gondolataimat élném ki és megbüntetném.(bár a kettő szinte ugyan az)
2017. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!