Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltem a közös albérletünkb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem a közös albérletünkben egy idegennel, most miért bánt engem a barátom?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyok màr évek óta egy baràtommal.


A baràtommal koràbban màr többször is szexeltem. Szexkapcsolatban voltunk csak, de aztàn amikor alakulóban lett neki valami..akkor màr nem szexeltünk többet. Most mindketten szinglik vagyunk.


Nem rég egyik este megcsókoltam. Nem tudom miért. Csak szeretem és megakartam csókolni hàt megtettem. Viszonozta is, de még mennyire. Szexeltünk, de ennyi. Nincs köztünk semmi, nem vagyunk együtt.


Tudtam,hogy a baràtom nem lesz otthon, majd csak este felé jön haza. Mivel màshol nem tudtam volna megoldani...ezért a sràcot a lakàsunkra hívtam és ott dugtunk. (Csak egy egyszeri alkalom ) azthittem a baràtom jóval később ér haza, de nem.

Még éppen szexeltünk amikor a baràtom nekem rontott, mert lebuktunk.


A dugópajtàst elküldte. Én meg kaptam egy hatalmas pofont. Kqvára nem értem mi ütött belé. De köpni nyelni nem tudtam. Mind ez kb 3-4 perc alatt történt.


Nahàt utàna giga nagy ordibàlàs következett. Mert én MEGCSALTAM. mivan mondom?:/


Neki taszigàlt az ajtónak. És lökte ezt a dumàt.


Azóta meg félek a szeme elé kerülni,mert tegnap példàul: amikor a fürdőböl jöttem ki leràntotta a türölközömet és elkezdett cikizni. Hogy nekem milyen kicsi a farkam ( 16-17cm szerintem nem kicsi ) undorító vagyok, kis p..öcs, há..nynia kell tőlem stb. :/ kérdezem tőle,hogy mi a baja? Miért kell bàntania? Nem reagàl semmit csak elmegy inkább.


22 (passzív)sràc vagyok. A baràtom 25 éves férf(aktív)


Most mi rosszat tettem? Tudom hogy nem szabadott volna ott szexelnem senkivel. Ezért bocsántot kértem màr ott akkor azonnal. Nem tudtam,hogy elöbb haza ér. Nem szàmítottam rà. De miért akar megalázni és bàntani?:( Nagyon félek tőle. Nem szokott így viselkedne velem és azon a pofonon sem tudok túljutni.



2017. márc. 15. 20:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Megcsókoltam,mert vonzónak találom, mert szeretem. De nem vagyok szerelmes.


Màr írtam ő sem szerelmes belém. Ezért nem is értem a viselkedését.

2017. márc. 16. 10:42
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Most még egy kérdés, a közös albérletetekben van külön-külön hálószobátok, vagy csak egy közös van? Mert ha előbbi, akkor neki abszolút semmi köze nincs hozzá, hogy kivel fekszel le, ha utóbbi, akkor nyilván van, hisz az ő hálószobája is.


Egyébként meg fizikailag bántalmazott és azóta is folyamatosan piszkál, ráadásul ok nélkül, ez egyáltalán nem normális. Én a helyedben sürgősen keresnék másik helyet magamnak, mert ha egyszer megteszi, simán megteszi máskor is. És én az előttem írókkal ellentétben azt mondom, nem kell bocsánatot kérned tőle, hisz nem csaltad meg. Max azért kéne, ha az első kérdésemnél a közös hálószoba és abban csináltad, akkor azért kérhetsz, de nem azért, mert lefeküdtél mással.


Egyébként bármennyire is próbálod magad áltatni, a barátod szerelmes beléd és sokkal többet érez irántad, mint te ő iránt. Ez egyértelműen féltékenységi roham nála, minden jel erre utal. Egy biztos, bármennyire is szereted barátként, a leírtak alapján sokkal jobban járnál te is és ő is, ha nem laknátok közös lakásban. Mert amíg együtt laktok, ezek alapján nem vihetsz fel magadhoz senkit, mert ha rajtakap, megüt.

2017. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
34%
A világ leg gusztustalanabb lénye vagy. Sekélyes érzélmi világod van. Játszadozol mások érzéseivel. A csók, és utána a szex nem pusztán dugó partneri viszony. Ez egy sokkal bensőségesebb vmi. Neked lehet akkor jó, eldurransz és ennyi, de mást nem csak a farka vezérel, vannak érzései is, amikkel te játszol. Hányok tőled. Mindezek ellenére nem pártolom az erőszakot. Az uolyan rossz, de a másik érzéseivel való játszadozás sokkal rosszabb egy pofonnál.
2017. márc. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Két szoba van, de amúgy az ő szobàjàban szexeltünk, De csak azért, mert az enyém kupis nagyon. Úgy értem kqvàra kupis és belépni nem lehet az ajtón:D mindenhol màshol meg patyolat rend volt.


A csók és a szex --> csók és szex. Ebbe nem kellett volna többet beleképzelni a baràtomnak. Hiszen barátok vagyunk csak, én nem tehetek róla, ha ő màshogy érez. Szexkapcsolatban voltunk, aztàn ennek vége lett. Azóta lefeküdtem vele, elötte megcsókoltam. Ez nem azt jelenti,hogy szerelmes vagyok bele. Miért az én hibám ez az egész? Én csak baràtként szeretem őt!! Nagyon méghozzá! De többet nem akarok tőle. Igen én csak eldurrani akartam. Ez baj? Ha mondaná,hogy szerelmes belém és többet akar, akkor nem dugunk, mert én többet nem adhatok neki a barátsàgomnàl. Engem senki nem fog beszabályozni, nem akarok neki beszámolóval tartozni és a féltékenykedés is tök para. És még mindig nem tudok tuljutni azon,hogy tö..kön rúgott, és megpofozott, lökdösött.

2017. márc. 17. 08:42
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát őszintén gratulálok, akkor értem miért is van felháborodva. Esetleg talán megpróbálhatnál kitakarítani magadnál, komolyan nem értem, hogy tudnak emberek disznóólban élni?? Pofátlanság volt tőled, hogy az ő szobájában csináltad, én is ki lettem volna akadva.
2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
88%
A stílusa alapján a kérdező nem az első hasonló, de nem ugyanilyen történetet írja meg kérdésként. Talán ezért is került letiltásra.
2017. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!