Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiú vagyok 19 éves....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiú vagyok 19 éves. Szerintetek gáz ha még nem szexeltem mert meg akarom várni hogy olyan legyen az első akit szeretek?

Figyelt kérdés
Normális válaszok :)

2016. máj. 5. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nem gáz,teljesen érhető,hogy olyannal szeretnéd először akit szeretsz is.Legalább Te normális vagy,és vársz az igazira nem úgy mint a mostani fiatalok nagy része akiknek mindegy kivel csak legyen.

Ne érezd gáznak,mert egyáltalán nem az,sőt,ez a normális.Remélem megtalálod majd az igazit akit keresel.:)

2016. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez teljesen normális, sőt ez a legnormálisabb gondolat, nem csak melegeknek, de heteróknál is. Az elsőnek különlegesnek kell lennie.
2016. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Pont olyan vagyok én is mint te kedves kérdező. Remélem ránk talál a szerelem :)


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem fura.


Én csak kefélni akartam már valakivel nagyon, mert vágytam a fizikai intimitásra. A szex kva jó érzelmek nélkül is

2016. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a válaszokat XD

És hogy szurkoltok hogy meg találjam az igazit :)

És az utolsónak én is vágyom a fizikai intimitásra és elhiszem hogy a szex k..va jó érzelmek nélkül is de nem igazán érdekel lehet ebben régi módi vagyok de én csak olyannal akarok lefeküdni akivel van köztünk valami :)

2016. máj. 5. 12:25
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Bár én hetero vagyok, de nekem is számít a szexben, hogy olyannal történjen meg az első, akit szeretek nagyon, és érzelem nélkül nem menne (lehet, fel sem állna) nekem, én ezt érzem...
2016. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

5:

Nem vagy régi módi.


Nézd meg, itt is minden ostoba agyatlan állat lepontoz engem, aki az eltérő véleményt képviselem. (Nem az alapján értékelnek hogy hasznos-e a válasz vagy nem hasznos, hanem hogy ők mit gondolnak róla...) Azt mondják "ó, manapság mindenki össze-vissza szexel". Mégis ebben a kérdésben is az a kisebbség (én), aki az érzelmek nélküli szexet is bírja élvezni.


Nekem mondom, fura. Igen, az érzelmes szex jobb, mint az érzelemmentes. Jobb szexelni olyannal akibe szerelmes vagy, mint akivel nem. De attól még olyannal is lehet szexelni, akibe nem vagy szerelmes csak vonzódsz hozzá.

2016. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez rohadt gáz már bocs!...Tényleg az...ja, nem.:D

Szintén 19 meleg fiú vagyok, szűz és szerelemből szeretném elveszíteni. :)


ui: Miért is számít neked az, hogy mások mit tartanak gáznak?

2016. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
én nem tenném, szerintem felesleges, de neked szíved joga. gáznak semmi esetre se gáz
2016. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha eked így jó, akkor tedd így.

Én pl haverommal szexeltem először és semmi érzelem nem volt, mégis élveztem és azóta is élvezek vele dolgokat. Egyikkel sincs probléma. Kinek mi és hogy tetszik.

2016. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!