Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint egy éve nem szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve nem szexeltem, ezek után nagyon fog fájni az "első"?

Figyelt kérdés
Én is éreztem, hogy összeszűkültem, de mióta van barátom és 2 ujjal ujjaz az nem a legtökéletesebb érzés. Kicsit aggódom, hogy újra átélem a "szüzesség elvesztését"...
2016. ápr. 5. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ja.
2016. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól felizgat (és fel is fogsz) nemhogy fájni fog, hanem pillanatok alatt el fogsz élvezni.

Volt barátnőm pl. 7 évig nem volt senkivel. Hát mit ne mondjak, lucskosra volt ázva, szinte reszketve, hajam tépve élvezett el egy kis punci simogatástól. Eléggé felizgult, élvezte, nemhogy fájt volna neki.

2016. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húú én is így voltam, de nem fájt egyáltalán.. inkább utána volt rossz, kapartam a falat, hogy én hogy bírtam ki enélkül 1 évig. Úgyhogy ne aggódj, kis előjáték aztán hajrá! :)
2016. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2016. ápr. 6. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem maszturbáltál egy évig? Vagy mitől szűkült össze.
2016. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de igen, de ujjazni nagyon ritkán szoktam, és hát két ujjam nem akkora, mint egy farok...:D
2016. ápr. 6. 00:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna találnom, hogy nem vibrátorral maszturbálsz? Magamból indultam ki. Egy évig nem szexelni... ez is érdekes. Nem szűkülhetsz annyira össze.
2016. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve, és jó a kezem is, ha kell:)
2016. ápr. 6. 00:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy nem lesz jó, akkor vegyél egy vibrátort szex előtt.
2016. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kibírod?
2016. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!