Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiú vagyok 19 éves....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiú vagyok 19 éves. Szerintetek gáz ha még nem szexeltem mert meg akarom várni hogy olyan legyen az első akit szeretek?

Figyelt kérdés
Normális válaszok :)

2016. máj. 5. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Cseppet sem fura! Szép tőled, ritka már az ilyen ember :)) én is pontosan így vagyok vele
2016. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is 19 vagyok és én sem voltam még senkivel. Mondjuk én már vágyok rá, de én azt szeretném, hogy tökéletes legyen. Nyilván nem mindegy, hogy kivel vesztem el.
2016. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Énis arra várok

most 35 vagyok és sose voltam senkivel

2016. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

Elég gáz.

Egy 12 éves kislány gondolkodik így, már ne is haragudj, jó hogy nem egyből a aranyszarvú unikornist várod. A szex nem egy szent rituálé, ahol két lélek egyesül, így tehát csakis két tökéletes szinkronban lévő fél között lehetséges. Ezt faszsägot felejtsd el, a szex örömszerzés, főleg a melegek között, akik amúgy se tudják utódnemzése használni. Régen azért volt tabu a házasság előtti szex, mert a lány szüzessége volt a garancia arra, hogy a férjétől született gyerek 100%-ban a férjéé, az egyház pedig legyártott egy mítoszt arról, hogy "hurr durr dugni házasság előtt bűn", így pedig elültették az emberek fülébe a bogarat, hogy ki kell várni az igazit (ami anno egyet jelentett a házassággal). Melegség egyik előnye, hogy téged nem köt ez a tabu, hisz akármennyit reszelhetsz, nem leszel terhes, max. a záróizmaid mennek gajra, de a lényeg az, hogy nem kell a nők jóváhagyására várod ha dugni akarsz, mert egy férfi, legyen heteró vagy meleg, gyakorlatilag bárhol és bármikor képes dugni, a melegeknek ebből a szempontból még szerencséjük vagy, mert ki tudják elégíteni egymás szexuális igényeit, ellenben a heteró kapcsolatokban a férfinek kell alkalmazkodnia a nő szexualitásához, mert a nő eleve kevesebb szexet igényel, így a férfinek is ehhez kell tartania magát.

Gyerek vagy még, ennyi az egész és még hiszel abban a tündérmesében, hogy csakis az első nagy szerelemmel szabad dugni, remélhetőleg ebből hamar kinősz. Baromság ez az egész, ha van két ember, aki dugni akar, akkor szakadjon a zacskó meg folyjon a vazelin és dugjanak, de ne kössék már ezt valami new age woodoo baromsághoz.

2016. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz, én is csak olyannal fekszek le akit szeretek, örülök hogy nem én vagyok az egyetlen. :D Amúgy meg ne érdekeljen mit gondolnak mások. :)

19/f

2016. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14-es ez jó volt XD
2016. máj. 5. 21:45
 17/20 A kérdező kommentje:
igazából ha találtam volna már valakit aki normális már én sem lennék szűz XD de eddig sajnos ez nem történt meg :)
2016. máj. 5. 21:47
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"szűz" esetleg segg szűz?
2016. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul szexeltél már volna rég ha lenne kivel...így nem értem a kérdésed lényegét..nyilvàn mindenki akkor szexel, amikor talàl egy szàmàra alkalmas embert...ahhoz meg, hogy kinek ki az alkalmas és milyen együttlétre vàgyik szerintem senkinek semmi köze és nincs rossz vàlasz..de ahogy làtom itt egy féle vélemény van csak elfogadva:D
2016. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én 21 éves vagyok és még szűz, pedig már többször is lett volna alkalmam szexelni. De nem éreztem a másik iránt semmit. Ennek ellenére nem érzem, hogy elkéstem ezzel. Az meg pláne nem érdekel, ki, mit gondol. :D 21f/m/p
2016. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!