Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltem a közös albérletünkb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem a közös albérletünkben egy idegennel, most miért bánt engem a barátom?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyok màr évek óta egy baràtommal.


A baràtommal koràbban màr többször is szexeltem. Szexkapcsolatban voltunk csak, de aztàn amikor alakulóban lett neki valami..akkor màr nem szexeltünk többet. Most mindketten szinglik vagyunk.


Nem rég egyik este megcsókoltam. Nem tudom miért. Csak szeretem és megakartam csókolni hàt megtettem. Viszonozta is, de még mennyire. Szexeltünk, de ennyi. Nincs köztünk semmi, nem vagyunk együtt.


Tudtam,hogy a baràtom nem lesz otthon, majd csak este felé jön haza. Mivel màshol nem tudtam volna megoldani...ezért a sràcot a lakàsunkra hívtam és ott dugtunk. (Csak egy egyszeri alkalom ) azthittem a baràtom jóval később ér haza, de nem.

Még éppen szexeltünk amikor a baràtom nekem rontott, mert lebuktunk.


A dugópajtàst elküldte. Én meg kaptam egy hatalmas pofont. Kqvára nem értem mi ütött belé. De köpni nyelni nem tudtam. Mind ez kb 3-4 perc alatt történt.


Nahàt utàna giga nagy ordibàlàs következett. Mert én MEGCSALTAM. mivan mondom?:/


Neki taszigàlt az ajtónak. És lökte ezt a dumàt.


Azóta meg félek a szeme elé kerülni,mert tegnap példàul: amikor a fürdőböl jöttem ki leràntotta a türölközömet és elkezdett cikizni. Hogy nekem milyen kicsi a farkam ( 16-17cm szerintem nem kicsi ) undorító vagyok, kis p..öcs, há..nynia kell tőlem stb. :/ kérdezem tőle,hogy mi a baja? Miért kell bàntania? Nem reagàl semmit csak elmegy inkább.


22 (passzív)sràc vagyok. A baràtom 25 éves férf(aktív)


Most mi rosszat tettem? Tudom hogy nem szabadott volna ott szexelnem senkivel. Ezért bocsántot kértem màr ott akkor azonnal. Nem tudtam,hogy elöbb haza ér. Nem szàmítottam rà. De miért akar megalázni és bàntani?:( Nagyon félek tőle. Nem szokott így viselkedne velem és azon a pofonon sem tudok túljutni.



2017. márc. 15. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny
2017. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Végig azt hittem, hogy te vagy a nő.. Amúgy gyenge kamu történet.
2017. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1#

Kire féltékeny? Mint írtam is. Nem voltam soha kapcsolatban a baràtommal. Ezért nem érteném a féltekenységének az okàt. Ez így nem hülyeség..akkor? Miért akar szerintetek bàntani most? Nem merek hozzàszólni sem. :(

2017. márc. 15. 20:08
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Basszus, most néztem kategóriát.. ;D Fas zé nem csinálják meg normálisan ezt az oldalt..
2017. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Jézusom. Nem kamu!!:D


Hàt homoszex kategória..na mindegy. Mindketten férfiak vagyunk. Akivel szexeltem természetesen az is az volt:D

2017. márc. 15. 20:10
 6/26 A kérdező kommentje:
No para ;D
2017. márc. 15. 20:11
 7/26 anonim ***** válasza:
99%
Nincs bajom a melegekkel, bocs tesó
2017. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7# oké:D
2017. márc. 15. 20:27
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert szeret? És fáj neki hogy mással látott

A csók és szex után azt gondolhatta,hogy lesz valami.

2017. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Àh nem. Mi csak baràtilag szeretjük egymàst. Nem véletlenül nem volt köztünk több soha.


Ezért nem értem miért bànt és akar megalázni. Nem lehet vele beszélni sem. Meg bevagyok sz...rva tőle. Tudom,hogy ciki

2017. márc. 15. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!