Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 éve nem szexeltem most meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem szexeltem most meg nem tudok?

Figyelt kérdés

Tehát 3 éve egyedülálló vagyok, eddig tartottam magam az elveimhez, hogy "vagy kapcsolatban vagy sehogy", de pénteken elmentem bulizni összejöttünk 1 lánnyal aki kifejezetten nagyon tetszett és hazahoztam, alapjáraton semmi probléma nincs smárolás, petting, orál, áll végig rendesen, de ahogy beteszem kb. fél perc és lelankadok...


Ez lehet annak az oka, hogy 3 évig csak maszturbáltam ? Vagy inkább csak zavarban voltam ? (először voltam így együtt egy idegen lánnyal)



2017. febr. 27. 21:18
 1/3 Ketri ***** válasza:
100%
Izgultál? Zavarba voltál? Mert akkor nagyobb esély van arra hogy ezek miatt az okok miatt.:) Nyugi, ne görcsölj.:D majd legközelebb.:)
2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem lehet.


De a lényeg, hogy ne ilyedj be. Csináld azt ami megy.

2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

megszoktad a kezedet

2-3 alkalom és visszatérsz

habár utána lehet a korán fogsz elmenni, amihez már több alkalom kell a javításához

2017. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!