Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltem a közös albérletünkb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem a közös albérletünkben egy idegennel, most miért bánt engem a barátom?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyok màr évek óta egy baràtommal.


A baràtommal koràbban màr többször is szexeltem. Szexkapcsolatban voltunk csak, de aztàn amikor alakulóban lett neki valami..akkor màr nem szexeltünk többet. Most mindketten szinglik vagyunk.


Nem rég egyik este megcsókoltam. Nem tudom miért. Csak szeretem és megakartam csókolni hàt megtettem. Viszonozta is, de még mennyire. Szexeltünk, de ennyi. Nincs köztünk semmi, nem vagyunk együtt.


Tudtam,hogy a baràtom nem lesz otthon, majd csak este felé jön haza. Mivel màshol nem tudtam volna megoldani...ezért a sràcot a lakàsunkra hívtam és ott dugtunk. (Csak egy egyszeri alkalom ) azthittem a baràtom jóval később ér haza, de nem.

Még éppen szexeltünk amikor a baràtom nekem rontott, mert lebuktunk.


A dugópajtàst elküldte. Én meg kaptam egy hatalmas pofont. Kqvára nem értem mi ütött belé. De köpni nyelni nem tudtam. Mind ez kb 3-4 perc alatt történt.


Nahàt utàna giga nagy ordibàlàs következett. Mert én MEGCSALTAM. mivan mondom?:/


Neki taszigàlt az ajtónak. És lökte ezt a dumàt.


Azóta meg félek a szeme elé kerülni,mert tegnap példàul: amikor a fürdőböl jöttem ki leràntotta a türölközömet és elkezdett cikizni. Hogy nekem milyen kicsi a farkam ( 16-17cm szerintem nem kicsi ) undorító vagyok, kis p..öcs, há..nynia kell tőlem stb. :/ kérdezem tőle,hogy mi a baja? Miért kell bàntania? Nem reagàl semmit csak elmegy inkább.


22 (passzív)sràc vagyok. A baràtom 25 éves férf(aktív)


Most mi rosszat tettem? Tudom hogy nem szabadott volna ott szexelnem senkivel. Ezért bocsántot kértem màr ott akkor azonnal. Nem tudtam,hogy elöbb haza ér. Nem szàmítottam rà. De miért akar megalázni és bàntani?:( Nagyon félek tőle. Nem szokott így viselkedne velem és azon a pofonon sem tudok túljutni.



2017. márc. 15. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagy benne hogy csak barátilag szeret?
2017. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hàt nem tudom. Nekem nem mondta soha, hogy kapcsolatot akarna. Eléggé nehéz lenne megmondanom,hogy többet érez iràntam vagy sem. Sokszor megölel, ha otthon vagyunk puszit is ad a homlokomra vagy az arcomra és tényleg jó barát. Szeretjük egymást. De àh nem, ő nem érez iràntam semmit. És én sem! A legjobb baràtom. És nem értem miért cseszeget.
2017. márc. 15. 20:53
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Talán egyikőtök sincs tisztában azzal, hogy ez a kapcsolat mit jelent számotokra. Az biztos, hogy mindketten másképp élitek meg azt, és ha mindketten jellemeznetek kéne a viszonyotokat teljesen különbözne bizonyos tekintetekben.

A leírtak alapján úgy gondolom a kettőtök között viszonyt érdemes lenne átbeszélni, hiszen úgy látszik a barátod számára nem csak barát voltál neki.

Viszont gondold csak végig a helyzetet: két meleg fiú, akik legjobb barátok, együtt élnek, közben szexelnek, ölelgetik, puszilgatják egymást. Ezek alapján úgy gondolom a másik fiúnak nagyon fontos vagy, és nem szeretné, ha mással lennél együtt.

Érdemes lenne elgondolkodj azon, hogy ha legjobb barátok vagytok, vonzódtok szexuálisan egymáshoz, már szinte párkapcsolatban éltek, miért is ne próbáljátok meg valójában együtt lenni (ha eddig nem voltatok).

Első lépésként érdemes lenne megértsd a barátod érzelmeit, gondolatait. Minden bizonnyal nagyon dühös rád, és feltételezhetően szeret is, és nem csak mint barátot. Féltékeny a másik fiúra, és dühös rád, mert megcsalásként érzékeli. Úgy tekint rád mintha a párja lennél. Talán benne sem volt tudatos ez az egész, talán ő is csak barátként tekint rád (legalábbis elmondása szerint), viszont a viszonyotok és a viselkedése nem ezt igazolja.

Amint sikerült megérteni, hogy miért vette támadásként a barátod ezt a "félrelépést", próbálj meg bocsánatot kérni tőle. Mond el, hogy nem gondoltad hogy ezzel megbántod, és szeretnéd megbeszélni a kettőtök viszonyát, illetve az egymás iránt való elvárásokat.

A leírtak alapján számomra egyértelmű, hogy teljesen más elvárásokat tesztek a másik elé, amelyeket nem is közöltök egymással.

Beszéljétek át ezeket a dolgokat, kérdezz rá, hogy szeretné ha egy pár lennétek, illetve hogy mit érez irántad.

Amennyiben további kérdésed lenne szívesen várom privátban!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja, vonzónak talàlom. De elég sok szexpartnerem volt már és velük sem lett több. Ez csak szex volt a baràtommal. Nem érzek irànta semmit. Nekem egy pàrkapcsolatom volt csak. Két évig tartott. Azóta csak szex volt, de a fene se tudja hány férfival voltam már. Ő a legjobb baràtom. Szeretem, de ennyi. Nem több. Beszéltem vele, kéreztem tőle, hogy miért gondolja,hogy megcsaltam. De nem ad semmire sem egyértelmű vàlaszt. Csak férfi kqva vagyok és kis pö..cs :/ Nemtom mit mondjak neki. Nem merek vele dumàlni. Folyamatosan belémköt vagy bas..ztat. Nekem jön, kiveri a kezemből a telefont. Beszólogat, hogy milyen hülyén nézek ki a farmeromban. Még a szex is sz..r volt velem stb. :/
2017. márc. 15. 21:26
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Igen makacsul ragaszkodsz ahhoz amit te gondolsz. A barátod az újabb leírtakkal is megerősítette, hogy ő többet szeretne. Ő vágyna egy stabil kapcsolatra veled.

Ugyan már, ha nem szeretne, akkor miért bántana és hordana mindennek el? Biztosan iszonyatosan dühös rád, és valami összetört benne, nem tudja szeressen vagy utáljon, és inkább bánt, visszapróbál vágni. Azt akarja átmenj azon a fájdalmon, amelyen ő is átment amikor meglátott titeket.

Ideje lenne elgondolkodnod azon, hogy valóban eredményes ez az életmód? Érdemes váltogatni a partnereket, vagy jobb lenne egy tartós kapcsolat?

Te magad mondtad, hogy vonzónak találod.

Még egyszer kihangsúlyozom, nagy valószínűséggel a barátod szerelmes beléd, csak nem meri elmondani, mert fél. Talán érdemes lenne elébe menj a beszélgetésnek, és te magad rákérdezz erre, és a válaszából leszűrd mi lehet az igazság.

Beszéld át vele a dolgokat, és kérj őszintén elnézést, és tudasd vele, hogy szeretnéd jóvá tenni, és megérteni mi bántja ennyire, talán szeret téged? Mond el, hogy te is vonzónak találod, és ha szeretnél tőle többet is akkor ajánld ezt is fel.

Üdv,

A. Pszichológus

2017. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy vonzónak talàlom. Hiszen a szexkapcsolatot is én akartam, ő meg beleegyezett.


Nem, engem nem érdekel a komoly pàrkapcsolat. Semmi értelme. Nem akarok szerelmes lenni, beszàmolóval tartozni a másiknak. Egyszer màr megtapasztaltam milyen ez. Féltékenykedés, szerelemféltés, túl sok aggodalmaskodàs, veszekedések,vitàk és stb. Nem voltam szerelmes soha, akkor az exemnek ez oké volt. Elfogadta amit nyújtani tudtam neki, de igazából mindig problémàzott és nem bízott bennem.


Én nem leszek senkié! Kisajàtító lenne a baràtom és màs lenne mint egy szexkapcsolat.


Nekem jó ez így. A barátom és ennyi. Közben vannak szexpartnereim, egy csomó haverom, van munkàm és ennyi. Nem akarnám bonyolítani a dolgokat.


A barátom nem tud mit érez iràntam. De én nem is akarom,hogy szerelmes legyen belém nem tudom viszonozni, de a baràtsàga kell.

2017. márc. 15. 22:02
 17/26 anonim ***** válasza:
54%

"De elég sok szexpartnerem volt már"


Nem szeretnél esetleg HIV, HPV, egyéb tesztet csináltatni?

2017. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem:D jàrok szűrésre rendszeresen. Tiszta vagyok.
2017. márc. 16. 02:54
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

Ribi

Viccet félretéve,minek csojoltad meg,ha nincs közetetek semmi? Akkor mégis érzel vmit iránta

2017. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak batátilag szeretne akkor nem akadt volna ki
2017. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!