Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy ikerpár meleg akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ikerpár meleg akkor van olyan hogy egy pasija van kettejüknek?

Figyelt kérdés
És mondjuk egyszerre is szexelnek, de az ikrek nem egymással foglalkoznak hanem a harmadik sráccal.
2017. febr. 26. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ennek semmi értelme. Már miért lenne mindkettőnek ugyanaz a pasija? Csak mert hasonlítanak egymásra?
2017. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért mert ikrek. Az nem csak arról szól hogy hasonlítanak hanem egymás életében sokat jelen is vannak. Akkor miért ne lehetne közös pasijuk.
2017. febr. 26. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget.. Akkor ennyi erővel a heteroknak meg egy csajuk van?
2017. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Az én páromnak is van ikertesója, de kétpetéjűek, így nem is hasonlítanak egymásra, ráadásul csak ő meleg, a tesója nem (ha egypetéjűek lennének, akkor ugye mindketten melegek lennének), bár maga a gondolat nem lenne rossz, hogy a páromból 2 lenne s mindkettővel szexelnék. :D
2017. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakik egypetéjű ikrek, még nem jelenti azt, hogy akkor feltétlen azonos a szexuális orientációjuk. Tény és való, hogy ha az egypetéjű ikrek egyik tagja meleg, akkor nagyobb az esély, hogy a másik is az, de nem 100%. Ismerek is egypetéjű ikreket, ahol az egyik meleg, a másik heteró.
2017. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy külsőre hasonlítanak belsőre nem feltétlen fognak... Elméletileg megtörténhet a dolog, de nem tartom valószínűnek, max valami alkalmi és nem tartós kapcsolatban.
2017. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#3: igen a heteroknak meg csajuk, csak most kifejezetten a melegek érdekeltek.
2017. febr. 27. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy konkrétan van-e ilyen a nagyvilágban azt nem tudom, szerintem más se tudja, és ha van is, nem fogják pont most olvasgatni a magyar Gyk-t, hogy jellezzék magukat.


De már mért ne lehetne? Ha ők ezt így megbeszélik, hogy mindhármuknak így az ideális, akkor hajrá! Egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek. Azt azért még ne várják, hogy a Semjénzsótiék erről a hármasról papírt állítsanak ki, de papírt ki tudok állítani én is, te is, meg ők is maguknak, ozt jónapot.

2017. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Van ikertesóm és mikor vki bekérdez ilyet (pl hogy dugtunk-e hármasba) szoktam kérdezni, hogy te megnéznéd anyádékat szex közben? NEM! Na a tesód ugyanígy tabu....
2017. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, nincs megtiltva bár elég undorító lenne
2017. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!