Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg csajokból miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg csajokból miért van kevesebb mint pasikból?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek?

2017. febr. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak kevesebbel találkoztál a környezetedben, ez még nem jelenti, hogy kevesebb lenne. Igazából nem tudom és szerintem átfogó felmérést nem is lehet készíteni sem ilyesmiről, mert sokan nem is fogják vállalni.


Viszont a közvetlen ismerőseim példáin keresztül néhány dolgot megfigyeltem:


- Lányok sokszor agresszívebben kísérleteznek a szexualitásukkal amíg fiatalok. Viszont sokszor ezek csak rövid ideig tartó fellángolások.


- Fiúk esetében, ha valaki coming out-al kiáll a családja és ismerősei elé, akkor az általában komoly dolog és csak akkor teszik, ha mindketten biztosak benne, hogy tartós lesz a kapcsolatuk.


Őszintén szólva én a környezetemben kevesebb fiút láttam felvállalni, de volt aki megtette és ők a mai napig együtt vannak. Ellenben lányoknál sokszor mintha divathullám lett volna belőle, de sokkal kevesebb olyan kapcsolat maradt meg, amiről tudomásom volt, mint fiúk esetében.


Nem tudom ez mennyire általánosítható, nem is akarok igazából belefolyni. A lényeg szerintem, hogy mindenki úgy válasszon párt magának, hogy letudjon élni vele egy életet.

2017. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kevesebb lenne?
2017. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem kevesebb, csak jobban tudják titkolni, nem annyira feltűnő.
2017. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki és mikor számolt utána ? Buta kérdés.
2017. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!