Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mert van ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van ezen az oldalon egyre kevesebb meleg? Vagy csak en nem veszem eszre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez most ugye nem komoly?
2015. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod ezt?
2015. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs kevesebb meleg, inkább csak több "troll" kérdés van mostanában ebben a kategóriában...
2015. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Elkezdték eltüzelni őket.
2015. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kevesebb? inkább rohamosan növekszik itt a számuk :D
2015. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem kamut is ismerek innen jó sokat. 6 nem kamu ismimből akikkel skypeon beszélek le lett itt tiltva 4, mert olyan kérdést tettek fel, amit úgy ítéltek meg, hogy törölni kell és emiatt őket is tiltani. Persze aki tudott újra regelt, de nem mindenki. Érdekes aránynak tartom, mert NORMÁLIS srácok, akik nem írtak ki troll kérdést, de persze lehet, hogy ez véletlen és csak nekem vannak ilyen ismerőseim... Ítélje meg mindenki maga, hogy mit tapasztal...
2015. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont továbbra se értem, hogy ha már külön kategóriát kaptak akkor a sok heteró (akik amúgy nagyon szeretnék ha seggbe dughatnák pl a jelenleg még nem létező barátnőjüket de ők heterók) minek járnak ebbe a kategóriába?
2015. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetes, ebbe a kategóriába nem járnak heterók olvasgatni SE. A sok frusztrált gyűlölködő homokossága miatti önutálatát jön ide levezetni másokon, ennyire pofonegyszerű a képlet.
2015. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak te válogatsz ugy, hogy ez is megvolt, akkor már nem érdekes
2015. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert meggyógyultak. Hála nekem. A bölcs tanácsaimnak.
2015. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!