Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 28 éves vok. Mai napig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vok. Mai napig nem tudom mit akarok de úgy érzem ez így nem jó. Szűz vagyok de ez nem zavar, viszont magányos vok. Van egy 18 éges fiú aki fut utánam. Adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát egy éve fut útánam, neten sokszor bujkáltam is előle, de bevallom aranyos, de még nem tudom h egyáltalán meleg vagyok e..
2016. dec. 21. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt, mit veszíthetsz ezzel? :D ha meg nem megy, akkor át térsz a lányokra :D
2016. dec. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
28 evesen szuz es meg senkid sem volt? Neten bujlalsz egy srac elol... Valoszinuleg rusnya vagy pedig prud vagy. Netan mindketto :/
2016. dec. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"28 éves vok."

Ez kiégette az agyam. Mondjuk a 11 éves unokaöcsém értelmesebben tud írni, szóval ha nem elírás, akkor ott vannak gondok.

2016. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magadnak adj egy utolsó esélyt és menj el egy szexuálpszichológushoz...komolyan.
2016. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 28 éves vagyok.

Nekem sem volt még senkim,de egy 18 évessel nem is kezdenék.

Ugyan mitől beszélgetnék vele?

Arról,hogy most mi az új hajdivat?


Ennek ellenére sok fiatal írogat nekem is,mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

2016. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt mondom, amit minden barátomnak. ÉLJ!

SOHA NEM KAPOD VISSZA A FIATALSÁGOD!

Ha most elcseszed az időt, gondolkozással, várakozással, bánni fogod.

Szóval csak kezdj el élni, élvezni a dolgokat. Hidd el, hogy jó lesz.

2016. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én is huszonéves vagyok, csak én 16 éves korom óta élvezem, hogy szexelni lehet, ismerkedni, stb. És nagyon nagyon jó dolog. Bújni, ölelni, csókolni másokat. Ne hagyd, hogy ezek kimaradjanak az életedből, mert fontosak.
2016. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!