Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttam sok komzetikus kérdés...

Láttam sok komzetikus kérdés van. Viszont én is voltam mar 1 hete és az egyik arcom szinte minden nap piros duzzadt pattanások jönnek ki és olyan szinten zavar hogy ki sem akarok menni mert nem vagyok az ilyenekhez szokva mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:

valaki valami tanács vagy egy olyan kenőcs ami tényleg el tüntethetné minnél hamarább mert nagyon zavar főleg hogy egy kozmetikus csinálta ezt a bőrömmel:(

ilyen pattanásos soha nem volt a bőröm

szerintem annyira megnyomkálta hogy begyulladt az egész arcom.

2016. aug. 11. 23:07
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Ezzel nem kozmetikushoz kell menni, az csak kitisztítja. jó esetben rendesen, rossz esetben két hétig vállalhatatlanul fogsz kinézni. Menj bőrgyógyászhoz, derítsétek ki a probléma okát, és kezeljétek annak megfelelően.
2016. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válassz másik kozmetikust,egy halom kezelés van rá,fertőtlenítés,csiszolás,arcápolás.Ki kell tisztítani,nem szabad,hogy a gyulladás ott maradjon.
2016. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!