Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van rajtam kivul olyan 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kivul olyan 21 eves meleg srac akinek meg nem volt parkapcsolata?

Figyelt kérdés

Egyszeruen tok gaz, szerintem sose fog sikerulni.


Egyszer kozel voltam hozza, ugyanis volt valaki akivel monogam szexkapcsolatban voltam par honapig, de aztan kidobott, mert massal alakult komolyabb. Ez eleg gaz tortenet is volt, de amint lathatjatok nem gorcsolok ra egyaltalan. Nem ertem mi lehet a baj...nem vagyok a legszebb srac, de csunya se vagyok, jol oltozkodom, egyetemre jarok, van megfelelo anyagi hatterem, egyszeruen nem ertem mi a szarert nem jon ossze.


Illetve azert mas kategoriaju fiukkal mar ossze johetett volna, de nem akarok szakmunkassal jarni, vagy olyannal aki szegeny, vagy olyannal aki tulsulyos. Tudom-tudom, ez igy nagyon sekelyesnek tunik, de szerintem mindenki a sajat kategoriajan belul probal part talalni:(((



2016. nov. 27. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok,és még nem volt:d
2016. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sznob vagy. Nincs ezzel semmi baj. Főleg, ha egy másik sznobot találsz magad mellé. Csak Nehogy valaki Téged találjon rangon alulinak!
2016. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
énis 21 vagyok látom vagytok elég sokan még idősebbek is... én már most megállapodnék valakivel csak ő nem így gondolja sajna :/
2016. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
21 évesen még nem kell megállapodni,hanem szexelni!:D
2016. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!