Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az, hogy egy biszex fiúnak évek óta homoszexuális párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Nyíltan sose mondta ki, hogy meleg és azt se hogy biszex csak azt hogy a párját szereti. Viszont mikor kettesben beszélgettünk nem egyszer szóba került, hogy milyen lenne együtt. Én azóta se tudom kiverni a fejemből, de tudom hogy esélytelen. Ő még nem volt nővel, de nem zárkózott el a gondolattól.

22/L



2015. máj. 25. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
akkor vesd be a bájaidat, hasat be, cicit ki és csábítsd el :D
2015. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ideje lenne a srácnak szoftvert frissíteni! :D
2015. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről szól a biszexualitás? :D
2015. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van fiúval, mert őt szereti. Nem hetero, szóval simán lehet a saját nemével. Sőt az is lehet, hogy a fiúkhoz vonzódik jobban.
2015. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy teljesen meleg. Csak nem úgy viselkedik.
2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg nem próbálta nem tudhatja melyik nemmel a jobb. :P Régen elég csajosan viselkedett most már egyáltalán nem, pont azért vonzódom jobban hozzá. Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 28. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem próbáltam még a másik nemmel, mégis tudom, hogy nem tudnék velük mit kezdeni. Ezt tudja az ember.
2015. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a hűség hátráltatja, de lehet hogy igazad van.
2015. máj. 28. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Látszik te sem gondolkozol :P


A srác biszex, ergo a pasik is és a csajok is vonzzák (ebből következik, hogy semmi furcsa nincs abban, hogy pasival van együtt, nem tudom, mit nem lehet ezen érteni).


Évek óta homoszexuális kapcsolata van, ergo nagyon szeretik egymást. Ugye nem szeretnéd azzal a bizonyos típusú együttléttel elrontani a kapcsolatukat? Mert ha igen, akkor el kéne szégyellned magad.


"Szerintem amíg nem próbálta nem tudhatja melyik nemmel a jobb."

Gondolkozz el egy kicsit: te hetero lány létedre kipróbálnád csajjal a szexet csak azért, hogy letesztelhesd, melyik jobb? Gondolom, hogy nem. Ne várd el ezt egy melegtől sem, hiszen mi is el tudjuk dönteni, hogy számunkra melyik nemmel jobb a szex: a sajáttal vagy az ellenkezővel?


Legközelebb előbb inkább gondolkozz :D

2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Egy biszextől se várd el, hogy csak tesztelésképpen kipróbálja egy csajjal.

2015. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!