Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bűn ha valaki homoszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés
Úgy értem erről nem tehet senki aki ilyen, nem maga választja, nem ő akarja, akkor mièrt tekintenek rá valami kívülállóként? Miért van ez a deviancia?
2016. aug. 14. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

1.-es! A hetero lét célja , nem csak a családalapítás, de fő céljai közé tartozik az utódnemzés, amit Ti Homo-k , nem tudnátok kivitelezni, ugye!? :-))

Egyébként is ki ítél el kit? A melegeknek valóban nagy sértés identitásuk el nem fogadása, viszont ezt szóvá is teszik , elég gyenge érvekkel lsd 1-es válaszoló!! Egy valamit azért ne felejtsünk el, ha a szüleid nem lettek volna heterók, akkor Ti sem lennének itt! Inkább a dolgok mögé kellene nézni, hogy miért alakult ki ez bennetek? Milyen okokra vezethető vissza, mert végül is az állatvilágra sem jellemző az ugyanolyan neműek közötti párosodás! Privit ne !! Köszi

2016. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha #2-es és #11-es válasza nem elég ,akkor ....ÚJRATERVEZÉS !! ...menj 300 métert és fordulj föl!
2016. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy valamit azért ne felejtsünk el, ha a szüleid nem lettek volna heterók, akkor Ti sem lennének itt! "


Ja persze, mert biszexuális emberek már nem is léteznek, mi? Meg aki meleg, az se tud ellenkező neművel gyereket nemzeni, mert ahogy azonos neműre gondol, biztos eltűnik a nemiszerve, mi??? Te idióta.....

2016. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert evolúciós okokból a férfiak 90%-a viszolyog a saját nemétől. Az emberiség történetének nagyobbik részében a férfiak őrjáratoztak, háborúztak – nem volt megengedhető a búzulás és az ezzel együttjáró érzelmek, széthúzás stb. Ezért így vagyunk összedrótozva. Azaz a búzaságtól való viszolygás természetes biológiai örökség.
2016. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

"Azaz a búzaságtól való viszolygás természetes biológiai örökség."


Ezt remélem te sem gondoltad komolyan. Ilyen alapon minden természetes. A gyilkost nem is tudom miért ítélik el. A gyilkosnak is természetes biológiai öröksége vagy hajlama van erre.

2016. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 13-as! Idióta anyád! ;-))
2016. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A heterok sem csinálnak parádét, és nem hangoztatják, hogy "én hetero vagyok"


Kedves kettes!

A heterók valóban nem hangoztatják hogy ők heterók, helyette az egész életükkel, mindennapi tevékenységükkel mutatják: kézenfogva mennek az utcán, megcsókolják egymást nyilvános helyen, az irodájuk asztalára kiteszik a házastársuk képét, a kollégákkal történő beszélgetésekben beszélnek a párjukról, a közösségi oldalakra kiposztolják a párjukkal készült képeket stb stb.


Ellenben, ha egy meleg akárcsak a "miért nincs csajod?" kérdésre válaszolva mondja, hogy azért nincs mert meleg vagyok, akkor máris megvan a vád: reklámozza a melegségét.


A felvonulásra én sem járok, nem is tartom jó dolognak, mert bár a társadalommal történő elfogadtatás lenne a cél, a valóságban épp az ellenkező hatást váltják ki.


A felvonulás egyik elvi célja lenne a jogegyenlőség elérése. Bármennyire is furcsának hangzik, de egy meleg embernek is ugyanúgy szüksége van táplálékra, nem fényevő, télen ugyanúgy fázik, ugyanúgy szeretne fürödni/zuhanyozni minden este mint bárki más. Ebből következik, hogy a rezsi számlákat neki is fizetnie kell. Ahhoz pedig, hogy ki tudja fizetni, neki is dolgoznia kell mint bárki másnak. Ha pedig egy meleg dolgozik, bármennyire is hihetetlen, de ő is ugyanúgy fizeti az adót, mint bárki más. Aki pedig adót fizet, az elvárhatja, hogy minden adófizető állampolgárt ugyanazok a jogok illessék meg.

Jelen esetben az a jog, hogy ha valaki talál magának egy embert, akit élete párjául képzel el, s megvan benne az életre szóló hűséges elköteleződés, az egymás mellett való kitartás stb, akkor milyen dolog már az, hogy az egyik ember számára ez magától értetődő, a másik embernek viszont esélye sincs rá. Ja, és ez a másik ember is ugyanannyi adót fizet..


A homofóbok sokszor érvelnek azzal, hogy a melegházasság bevezetése "fenyegeti" a hagyományos házasságot és családmodellt, ezért ez utóbbiakat "védelmezni" kell. Ez akkora marhaság, hogy már vicces. :)

Miben veszélyeztetné? Ha én egyszer megkapnám azt a jogot, hogy a párommal (akivel 5 éve együtt vagyok) házasságot köthessek, az ugyan melyik heteró pár házasságát veszélyeztetné? Ha a házasság révén pl vehetnék fel a párommal közösen hitelt, attól melyik heteró házasság menne tönkre?


A videón szereplő hölgy nagyon találóan fogalmaz: :)

https://www.youtube.com/watch?v=TkUkwVmTlmk

2016. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!