Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy homoszexuális miért...

Egy homoszexuális miért zaklat egy heteroszexuálist?

Figyelt kérdés

ENgem állandóan homoszexuálisok zaklatnak és már rohadtul unom

Nem értem mi a célja a dolognak, nálam úgysem érnek el semmit

Aki nem buznyák, azzal nem tudnak mit kezdeni a buznyákok hiába erőszakoskodnak



2015. okt. 11. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Velem is ez volt és szóltam neki,hogy,ha így áll hozzá akkor nem lehetünk haverok.Erre még neki állt feljebb,hogy én őt nem tudom elfogadni.Na azóta nem is beszéltem vele és nem is fogok.Erre nem vagyok kíváncsi.
2015. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
perszepersze.
2015. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jól döntöttél, én is ezt tettem volna

A homoszexuálisokra jellemző mások állandó zaklatása és majd még nekik áll feljebb azt már én is észrevettem

Nem értem az egészben azt, hogy miért erőszakoskodik valaki egy heteroszexuálissal, ha valaki heterónak születik abból soha nem lesz buznyák

2015. okt. 11. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Hetero oldalról is van nőbe, férfibe is olyan aki képtelen elfogadni a visszautasítást, és erőlködik, meg zaklatja a kiszemeltet. Ez nem új keletű dolog...
2015. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen a homoszexuálisok utálják az állatokat, mert megeszik öket. Na most ehhez képest az semmi, hogy téged zaklatnak. Hiszen nem nyelnek le egyben.
2015. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen más,ha egy hetero akar valamit egy másik heterotól mintha egy buznyák csinálja ugyan ezt egy heteroval.
2015. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

"A homoszexuálisokra jellemző mások állandó zaklatása"


Ezt meg ki kérem magamnak...

Homoszexuálisként soha nem zaklattam senkit. Elfogadtam, hogy az egykori nagy szerelmem heteró. Nem tudok mást csinálni. Meg tiszteletben tartom ennyire az orientációját. Jó lenne ha végre kinőnétek ebből a debil általánosításból, mert így ti sem tűnsz értelmesebbnek, mint a zaklató homoszexuális...

2015. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Hetero/hetero kozott is gaz, ha az egyik nem fogja fel, ha elutasitjak. Hetero/homonal is ugyan ez van.
2015. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze, hogy van heterók között is zaklatók de a homárok között feltűnően sok a zaklató aki addig nem áll le amig a rendőrségen nem kötünk ki
2015. okt. 11. 19:14
 10/16 A kérdező kommentje:
# 7/9 hát ha minden homoszexuális is gondolkodna akkor én sem nyitottam volna ezt a topikot gondolhatod
2015. okt. 11. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!