Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől homoszexuális az aki...

Mitől homoszexuális az aki homoszexuális?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap amikor az interneten böngésztem, össze találkoztam egy olyan gondolattal miszerint nem az határozza meg a szexuális identitását(gondolok arra, hogy homo-,bi-, vagy heteroszexuális) hogy melyik nemhez(nemekhez) vonzódik testileg hanem az hogy lelkileg és mentálisan vonzódnak egymáshoz. (Akár mint egy hetero szerelemnél,nem csak du**i akartok hanem tényleg hiányzik a másik ha nincs veled) Az lenne végül is a lényeg,hogy amennyiben van itt olyan aki erről olvasott és tudna informálni vagy esetleg egy linket is tudna adni azt megköszönném. :)

2014. nov. 29. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
genetikai hiba. és ezt ne homofób értelemben értsd, hanem biológiailag.
2014. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocs,félreértetted de lehet én fogalmaztam rosszul. Az a lényeg, hogy e szerint nincs olyan hogy biszexuális ember csak homoszexuális mert lélekben a saját nemével tud azonosulni de ugyan akkor az ösztöne miatt érez nemi vágyat heteroszexuális értelemben is. És hogy erről tudsz/tudtok e valamit? Tudományos cikket vagy csak hallottatok erről valamit esetleg
2014. nov. 29. 20:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg elmélet van, de konkrét, bizonyított tényállás nincs. Az az igazság, hogy az emberi agyműködésnek jelentős részét még mindig nem ismerjük és nem értjük, többek között a szexuális irányultságokat sem.
2014. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg te vagy a genetikai hiba kedves első válaszoló. És ezt ne értsd semmilyen egyéb módon. Szimplán allergiás vagyok a hülyeségre.
2014. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Én olyat is olvastam, hogy mindenki biszexuális. Ahány "tanulmány" annyi féle állítás. Szerintem nem jelenthetünk ki semmi biztosat.

Amondó vagyok, hogy nem a kategorizálásokon kellene lovagolni, hanem csak simán, minden továbbgondolás nélkül szeretni egymást és boldogan élni! :}

2014. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves hozza szolok es egyebek!

Ovodas korom ota tudom,hogy jobban vonzodom a sajat nememhez!

Nincs itt semmi titok ,ha valaki homonak szuletik fogadjatok el ugy mintha fekete ,barnahaju lenne vagy zoldszemu! Isten minket is megteremtetett,hagyjatok minket bekeben elni,es ne hidjetek el ,hogy minden meleg vonaglo ,es magatol elvan ajulva.

Rengeteg olyan hetero pasit ismerek aki igencsak izgat a homosex ,de meg maguknak sem merik bevallani, mert akkor hova lesz a macso mivoltuk!

2014. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Mitől meleg az,aki meleg? Mert szereti a brét,ennyi.
2014. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

kedves 4.... az értelmi szinted látom 0.

egy szóval nem mondtam h bármi bajom lenne a homoszexuálisokkal. egyáltalán semmi. szimplán csak azt írtam le,hogy én melyik nézetet osztom.. szerintem ez ugyanúgy egy genetikai rendellenesség mint a veleszületett vakság, süketség, autizmus stb... de ettől még semmivel sem tartom más embernek őket. sőt, a többség véleményem szerint különb mint a legtöbb "normális" hetero.... Kivéve az ilyen steiner kristóf, lakatos márk féle nagyon megjátszott viselkedésűek.

2014. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A témában nincs tény, csak rengeteg vélemény. Pro és kontra is vannak "bizonyítékok, érvek". Én pl. nem tudok szexuálisan vonzódni olyanhoz akit nem ismerek, nem kedvelek. Lehet a világg legdögösebb alakja, ha lelkileg nem kötődök hozzá, kémiailag sem indul be nálam semmi. Én biszexnek vallom magam, de nem a nemi jellegzetességek izgatnak, hanem a személyisége, legyen férfi vagy nő. Mindenki más. Nem lehet egy fix törvényszerűséget ráhúzni a témára, ezért lehet mindegyik nézőpontot létező "bizonyítékokkal" alátámasztani.
2014. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Mindenesetre a homoszexuáliskonak is olyan érzés lehet a saját nemüket szeretni, mint a heteróknak az ellenkezőt. Például fontos az igényes külső is, meg a személyiség is, de egyénfüggő, hogy melyik mennyire. Biztosan nekik is van egy ideáljuk, és beindulnak, ha egy velük azonos nemű, jól kinéző, vonzó személyt látnak. Az ellenkező nemben csak barátot keresnek.

Lényegében ugyanaz, mint a heteróknál, csak nem az ellenkező nemmel, hanem a sajátjukkal. Mi, heterók ösztönszerűen a másikat nézzük, a homoszexuálisok meg a sajátjukat, mert az érdeklik, az jön be, azt szeretik - ahhoz vonzódnak.

2014. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!