Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől homoszexuális az aki...

Mitől homoszexuális az aki homoszexuális?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap amikor az interneten böngésztem, össze találkoztam egy olyan gondolattal miszerint nem az határozza meg a szexuális identitását(gondolok arra, hogy homo-,bi-, vagy heteroszexuális) hogy melyik nemhez(nemekhez) vonzódik testileg hanem az hogy lelkileg és mentálisan vonzódnak egymáshoz. (Akár mint egy hetero szerelemnél,nem csak du**i akartok hanem tényleg hiányzik a másik ha nincs veled) Az lenne végül is a lényeg,hogy amennyiben van itt olyan aki erről olvasott és tudna informálni vagy esetleg egy linket is tudna adni azt megköszönném. :)

2014. nov. 29. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fizikai vonzalmat és a lelkileg való vonzódást szét lehet választani, de akkor már nem szerelemről beszélünk. A homoszexualitás szerintem genetikai adottság és NEM hiba vagy deviancia. A társadalomban szubkultúrák sokasága figyelhető meg, ez is egy a sok között. Aki leszbikus vagy bi-,homoszexuális annak ez az egész életét befolyásolja, de nem csak a szexualitásról szól az élet.
2014. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én a pánszexuális fogalommal találkoztam, ami elsőre elég fura volt számomra. Nem erre gondolsz véletlen te is? Elvileg ez a kifejezés tartalmazza azt, hogy valaki nemektől függetlenül vonzódik egy személyhez. A wiki szerint ez kétoldalú nemrendszerbe nehezen beilleszthető személyek iránti vonzódást is tartalmazza.


De annyira nincs sok infóm erről a témáról.

2014. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a pánszexualitás ugrott be elsőnek, ahogy olvastam a kérdésedet.

Maga a pánszexualitás nagyjából olyasmi (amennyit én tudok róla), mintha biszex lennél kiegészítve azzal, hogy akár egy transziba is bele tudnál szerelmesedni ha úgy hozná az élet. Olvass utána, ha érdekel!

Fiúnak nézek ki, fiúnak érzem magam, fiúként viselkedek, és mind szexuális értelemben, mind a "lelki kötődést" tekintve a fiúkhoz vonzódom. Ha a párom (férfi) nincs velem, hiányzik; és nekem ez így természetes. Ha kérdezik, meleg vagyok, de az, hogy minek nevezem magam, nem határoz meg engem.

2014. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ugyanattól, amitől a heteroszexuális heteroszexuális
2014. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Drága fiaim, józan paraszti ésszel, a nőknek azért van vaginájuk, hogy bővítsük a családot a hímvesszővel...
2014. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2015. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!