Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bűn ha valaki homoszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés
Úgy értem erről nem tehet senki aki ilyen, nem maga választja, nem ő akarja, akkor mièrt tekintenek rá valami kívülállóként? Miért van ez a deviancia?
2016. aug. 14. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert másoknak jól esik ha gyűlölködhetnek...

Vannak az idióták akik szerint az emberilét célja a családalapítás.

2016. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem bűn az, csak nem kéne állandóan hangoztatnia a nemi hovatartozását. Nem kell felvonulásokat rendezni, nem mindenhová kiírni, hogy "meleg vagyok" stb


A heterok sem csinálnak parádét, és nem hangoztatják, hogy "én hetero vagyok"

Senkire nem tartozik az, hogy nemileg kihez vonzódik. Tartsa meg magának, és nem fogják bántani. ennyi.

Csak megjegyzem:

Van egy kollégám, jó barátom aki soha egy szóval nem mondta, hogy meleg. Soha nem ment felvonulásokra, sőt maga is elítéli. Soha nem állt le csókolózni nyilvánosan mint ahogy mondta ez a saját magán ügye. Mégis boldog párkapcsolatban él a barátjával, és mindenki elfogadja őket, mert NORMÁLISAN VISELKEDNEK.

2016. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

"A heterok sem csinálnak parádét, és nem hangoztatják, hogy "én hetero vagyok""


Ja de őket nem is éri támadás azért mert "heterók"


Egyébként meg tudni kéne hogy a felvonulást 1969-es Stonewall-lázadás,emlékére rendezik meg, amikor homofób rendőrök zaklatták egy MELEG BÁR vendégeit.


Na meg persze ők is akarják az alapvető jogokat.

Mégis milyen jogon tiltják meg hogy összeházasodjanak?!

Két felnőtt életébe milyen jogon szól bele bárki is?!


Meg persze hogy egyeseknek már az is provokálásnak számít ha csak egymás kezét fogják..

Amikor a heterók közül sokan ennél durvábbakat csinálnak.

2016. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem bűn, csak túl sok a zárt elméjű ember.
2016. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, de szánalmasak az emberek. Nem is értem minek foglalkoznak olyan dolgokkal, amik semmilyen hatással nincsenek az ő életükre.
2016. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem csak a viselkedésről van szó és a hangoztatásról! Mert még have valaki nem is provikál ezzel senkit, akkor is bántják érte!!!!
2016. aug. 14. 12:00
 7/17 anonim válasza:
91%
Mert ezek begyepesedett gyűlölködő emberek.
2016. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

Az egyház ezer évvel ezelőtt nyilvánította bűnnek minden szexuális megnyílvánulást, amiből nem születik törvényes gyerek. Maszti, házasságon kívüli szex, homo, egyes pozíciók.

Ez után jött a pszichológia és betegség lett. Itt már jobb volt, mert nem bűnösök voltak, hanem pszicholópaták.

Majd kitörölték a mentális zavarok könyvéből. Ma már nem bűn, nem betegség. Nem tiltják, hogy házasodjanak, csak nem engedik. A felvonulás szándékosan lépi át a törvényt, hogy magára hívja fel a figyelmet. Nem így viselkedik minden megel főleg nem hétköznap!


Nagyon egyszerű miért tekint valaki arra, hogy ez nem tetszik neki: joga van ahhoz, hogy bármi ne tetszen neki. Talán nincs így?

Ahhoz nincs joga, hogy a másik embert bántsa. De ettől még kiomndhatja, hogy undorítónak tartja azt, hogy két azonos nemű enyeleg. Mi ezzel a baj? Kötelező, hogy tetszen mindenkinek?

2016. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
0%
Szerintem kéne hetero felvonulás is, csak hogy a hetero perverzek is kiélhessék a vágyaikat. Szerintem a perverzió miatt utálják őket, mert aki nem meleg, az csak perverz meleget lát életében, nyílván egy amúgy tök normális meleg belátja, hogy hiába mondják, hogy nagyon is vállalható, sajnos ezt nagyon sokan nem így gondolják, és ez hosszú távon több bajt okoz, mint amennyit használ.
2016. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Provokatív kérdés.

De azért érdekel, miért pontozták le a valóságot.

2016. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!