Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vegetáriánus melegek, éreztéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus melegek, éreztétek már szex közben a húsevő partnereteken a kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés
A vegetáriánusok szaglása kifinomult, megérzik a húsevőkön a romló hús szagát. Ugyanúgy, mint a nemdohányzók is megérzik egy dohányoson a cigiszagot már két méterről. Egy húsevő akárhányszor fürdik egy nap, meg akármilyen tusfürdőt használ, utána úgyis érezni fog rajta a bomló, rothadó hús szaga.

2016. júl. 17. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor hasonlítsd össze egy húsevő növény színét és szagát a többivel, tudjuk meg hogy kik az alfák a növény világban.

Azt már tudjuk hogy te egy új faj vagy, fejlett szaglással, nem rohadó belekkel, húst sem eszel hiszen minek, te nem abból vagy, meg az sem akit dugsz...és ha szopod a farkát akkor a húst nyalogatod ? O.o


Mennyi új kérdés :D


19/F Aktív

2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én dohányzom és mégis megérzem a barátomon a cigit
2016. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene élőkkel járnod, nem holtakkal. :)
2016. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én élőkkel járok, illetve járnék, de ha holttestet eszik valaki, akkor hogyan járjak vele? Akkor már csak a külseje élő, belül holttest van, ami ugye romlandó és szaga van.
2016. júl. 18. 08:30
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem való neked senki, mert te is egy éppen romló hús vagy, szép lassan megrohadsz, és emiatt nem kellesz senkinek...pff.
2016. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha jól emlékszem a biológia órákra, akkor a növények is élőlények, vagyis ha te hagymát eszel (ami ugye szintén büdös :P), azzal egy élőlényt megölsz, hiszen a hagyma elpusztul azzal, hogy kiveszik a földből, ergo az is egy "holttest" lesz a gyomrodban, s ahhoz, hogy te vegetáriánusként jóllakhass, ugyanúgy élőlényeket kell megölni. :)
2016. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, de amikor kihuzom a hagymát a földből, azaz megölöm, nem visít és nem folyik a vér.
2016. júl. 18. 15:07
 18/21 A kérdező kommentje:
Én akkor fogok majd megrohadni, ha meghalok, még nem rohadok mert még élek.
2016. júl. 18. 15:08
 19/21 anonim válasza:
100%

Jézusom! Veled amúgy minden oké?

A hús többére kártevők miatt rothad és büdösödik. A hús amit megesz, nem fog rothadni egyáltalán. Talán megérzed a száján, de szerintem lent nem a rothadást érzed ;) vagy ezzel arra szerettél volna utalni, hogy a vegetáriánusok szivárványt finganak és csillámpónit sz@rnak? - nooffense.

A megemésztett húsnak, főleg ha már a belekben van, körülbelül annyi köze van a húshoz, mint annak, amit te megeszel. A szervezetében nem rothad semmi, ismétlem.

Ha igen, és érzed, akkor:

Ad1 - ORVOS!

Ad2 - Legközelebb nézd meg él-e, mielőtt aktust vagy kapcsolatot kezdeményezel vele.

2016. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha parnat szoritasz valaki fejere es csendben megfullad es nem verzik, akkor az se gyilkossag?
2016. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!