Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vegetáriánus melegek, éreztéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus melegek, éreztétek már szex közben a húsevő partnereteken a kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés
A vegetáriánusok szaglása kifinomult, megérzik a húsevőkön a romló hús szagát. Ugyanúgy, mint a nemdohányzók is megérzik egy dohányoson a cigiszagot már két méterről. Egy húsevő akárhányszor fürdik egy nap, meg akármilyen tusfürdőt használ, utána úgyis érezni fog rajta a bomló, rothadó hús szaga.

2016. júl. 17. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Te kibeleztél valakit?
2016. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem beleztem ki senkit, de ahogy kint hütő nélkül egy fél nap után már szaga van a húsnak, ugyanúgy a gyomorban és belekben is rothad a hús és szaga van és ha másnapig bent van, akkor már nagyon büdös lesz, mire a wc-n kijön. És ez anális szexnél is nagyon kellemetlen. Én amikor kinyaltam egy húsevő fiút, éreztem ezt a szagot ott hátul.
2016. júl. 17. 13:13
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy domestos flakont nyalj ki máskor!
2016. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Istenem, nem elég, hogy buta és vega még terezi is a bajt baromsagokkal...
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Nálad van valami gond ott belül...(egy vega meleg passzív)
2016. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! :D Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés vicc, vagy az illető komolyan is gondolja.

A rothadó zöldség is borzasztó büdös tud lenni, + aki csak zöldséget eszik, az a kelleténél is többet szellent, mivel a zöldségek "szeles" ételek (főleg a bab). Szerintem a szellentésed szaga is érezhető. :)

2016. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es, az lehet,hogy baj ha buta vagyok, de az miért lenne baj ha vega vagyok?
2016. júl. 17. 14:58
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os, a vegák ha finganak is, de nem olyan büdöset, mint a húsevők.
2016. júl. 17. 14:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 kiégtem 😂
2016. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegák vs húsevők komolyan mintha lenéznéd azt aki húst eszik. Szerintem neked nem való nem vega srác ezek szerint.
2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!