Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szexelni akarok, de az alkalmi távol áll tőlem? 21f

Figyelt kérdés

Passzív vagyok


Eléggé vágyom most rá, de nem akarok szexrandit



2016. júl. 16. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Van meleg/biszex haverod? Mert ha igen, akkor megkérdezheted, hátha benne van a dologban. Ha nincs, akkor barátkozz össze egy számodra szimpatikus sráccal, akit érdekelne esetleg egy kis extra dolog a barátságon felül :)
2016. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

Keres párkapcsolatot

Vagy barátság extrákkal


Akárhogy is nézzük, első lépésként érdemes lenne minél több emberrel összeismerkedned. Társkereső oldalakon fent vagy? Meleg helyekre eljársz?

2016. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal? :)
2016. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig barátság extrákkal tipusu kapcsolatra vágytam, de soha nem sikerült még, sajnos.
2016. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy barátság extrákkal.

Nekem sem jött be az alkalmi pláne vadidegennel, a haverok között meg akad aki jól néz ki.

Én is szerelem és a tartós kapcsolatok híve vagyok, nekem egyszerűen soha nem ment vadidegennel.

2016. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat a melegeket becsülöm, akik előbb szerelmet keresnek és ha megtalálják, akkor utána szexelnek, a többi meleget semmibe se nézem, sőt a melegfelvonuláson én is megdobálnám őket záptojással, hiába meleg vagyok.
2016. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!