Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha beszélek...

Miért van az hogy ha beszélek egy fiúval és kiderül hogy nem akarok vele lefeküdni máris elmegy és nem hallok többet róla?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok a fiúk akik szeretnek beszélgetni egy lánnyal mocskos fantázia nélkül?

2014. szept. 14. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
itt.....De en senkinek sem kellek.Mert filszinesek vagytok ti nők!!!
2014. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örulj neki hogy már akkor rájossz hogy mit akarnak!

Amugymeg ezekkel a fiukkal nem vasztessz túl sokat ha otthagynak!

18f

(Vannak normálisak is)

2014. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy csomó nővel beszélgettem életemben dugási szándék nélkül. Nekem pont fordított gondjaim voltak, hogy ha egy lánnyal nem csak beszélgetni szerettem volna, hanem udvarolni, akkor felálltak és elkerültek utána, mert én meg csak arra voltam jó, hogy kiönthessék valakinek, de férfiként meg azok kellettek neki, akik a nagyhangúak és macsók voltak. Klasszikus szitu.
2014. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mit vártál? én nem értem az olyan nőket sem akik együtt vannak fél éve és még bedobják hogy még félévet várj.Hát mégis mire és mért kellene várni?Hagyjuk már ezt a témát nagyon hülyeség és mégis mit csináljon addig a fiu? recskázon?vicccnek is rossz úgy is megun várni és ha szereted akkor mit értél el vele?Én egy hétnél tovább biztos nem várok még ara sem akit tényleg nagyon szeretek és felőlem lehet egy Megan Fox is 23f
2014. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A fiúk mind szex mániások.Tisztelet a kivételnek.
2014. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az volt a célja, hogy lefeküdj vele. Gondolj bele: minek akarna veled barátkozni, mikor arra sokkal jobb a többi fiú? A fiúk egymás közt sokkal jobban el tudnak baromkodni, mint veled, így ilyen téren annyira sincs rád szükségük, mint neked az ő szexuális próbálkozására.
2014. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A fiúk mind szex mániások.Tisztelet a kivételnek."

-- Mi az, hogy "tisztelet a kivételnek"??? Nem lehetsz túl tapasztalt a szexualitást illetően, csibém... ami nem baj, majd belejössz, de minek butaságot reklámozni?

2014. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!