Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj, hogy még nem akarok...

Baj, hogy még nem akarok lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés

háát 16 éves lány vagyok ,és szeretem a barátomat, jól megvagyunk de ő 18 és már rég benne van a szexuális életben , én 17 éves koromig szüz szeretnék maradni és el is modntam neki meg is értette.Azt modnta h kibirja és erős érvekkel indokolta, el hittem neki .

de kb. mennyi idő után legyen valami szexuálisan?Mennyi idő után normális?

és most jó ,hogy időhöz kötöm a szüzeséggem elvesztését?


előre is köszi a válaszokat ! :)



2014. jún. 14. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem baj, ilyenkor szoktak pl. Amerikában pettingelni.
2014. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
szerintem hülyeség időhöz kötni, az jó benne hogy nem akarod magad túl fiatalon megadni, de szerintem a 16 pont a határ (én is ennyi voltam), de azt te érzed hogy mikor szeretnéd, nem kell rögtön belevágni, pettingeljetek, fedezzétek fel egymás testét :)
2014. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kösd időhöz. Én is ugyanígy akartam a 17-et megvárni, és ezt abszolút be is tartottuk, addig amíg a heves vágyak felül nem kerekedtek a céltudatos (egyébként idiótaság) gondolkodásmódon.

Aztán csak nevetni tudtunk azon, hogy próbáltam még várni, de ez nem arról szól.

Akkor kell odaadni magad, abban a pillanatban amikor úgy érzed, hogy most tényleg nagyon kívánjátok egymást, ennél jobb alkalom nem is lehetne megtörni a jeget.


Jó a koncepciód tehát, nyugodtan maradhat, de ha egyszer úgy adódik 16 évesen, hogy ott vagy akkor felejtsd el ezt a szabályt, ha viszont nem lesz olyan lehetőség akkor ha kivárod a 17-et, biztos nyugodtabban állsz majd a dologhoz, és büszke leszel magadra, hogy kibírtad és úgy fogod gondolni, hogy akkor már nincs semmi akadály, de mondom, ha ott az akadály (16 éves) és a pillanat, akkor a pillanatot választ. Ha nincs pillanat és van akadály, akkor nyugodtan legyőzheted.


Ez sok mindentől függ. :) 18/L

2014. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jún. 14. 19:05
 5/15 anonim ***** válasza:

nem baj

amikor úgy érzed,hogy te is akarod


franciázzatok

2014. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

+ (3.)

Fontos, hogy nekem is egy folyamatos megismerkedés vége volt az együttlét, tehát előtte felfedeztük egymást testét, de ha már nincs mást felfedezni, és ott a kívánat, akkor nem érdemes hónapokat elfecsérelni a szenvedéssel.

Látja, hogy nem adod magad könnyen, és ha nem tartod be a szabályodat, akkor azt fogja gondolni, hogy jobban szeretitek egymást egy holmi szabálynál. :)

2014. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A problémám az, hogy vannak érvek amiket még el is lehet fogadni az ügyben, (jobban megbízz benne, felkészülj rá, stb...) de pont a legértelmetlenebb amit választhattál: mert ha 17 leszek.

Mert akkor mi lesz? :) Semmi :) Ha ő elfogadta nekem 8, de sosem értettem miért naptár szerint élitek a szerelmi életeteket. Pont annak semmi köze a kapcsolatokhoz.

2014. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jún. 14. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazából ez a 17 csak elvi kérdés, mer sokak szülei, rokonok, közemberek megvetik a lányukat ha 17 éves koruk előtt szexelnek. Lehet ez egy ilyen lelki nyugalom is, ha valaki túllép egy határt.


De ez hülyeség, amikor elragad a pillanat akkor kell 100%-ot nyújtani. :))

2014. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, hogy még nem akarsz lefeküdni vele. :)

Akkor történjen meg amikor azt érzed, hogy eljött az ideje.

Tudom, hogy mindig ezt mondják, de ha előtte történik meg, nem lesz jó.

Én 17 évesen feküdtem le a pasimmal, de úgy érzem korai volt és várhattam volna még.


20/L

2014. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!