Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet még szeretem az a fiút...

Lehet még szeretem az a fiút azért nem akarok/ szeretnék lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok . Volt egy srác az életembe akivel sokszor probáltunk össze jönni de Ő túl hiszékeny .. másokra hallgat.. fontosabb neki hogy mások mit gondolnak mint az hogy Ő mit szeretne .. talán a társadalmi helyzet is fontos számára . Ő jó modú Én meg nem.. de még is sokszor keresett engem de még is az érződik hogy valami nem tetszik neki velem kapcsolatban. most van 1 éve barátom de valahogy nem érzem hogy leszeretnék vele feküdni.. volt idő mikor le akartam de Ő meg változott más lett.. vagy csak a másik srácot szeretem? csak Őn magamnak hazudok ? szerintetek miért nem megy a szex? 18 L
2014. aug. 24. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

De tipikus..

Nem kellettél a másiknak, mert lenéz, mert nem vagy gazdag, lehet hogy számára csinos sem, így lerázott..

Most ott van, aki szeret, tisztel, te vagy a mindene...te mégis a másik fa.sz.ára vágysz..kombinálsz, húzod az agyát, hitegeted, nyálaskodsz, picsogsz..ahelyett, hogy megbecsülnéd vagy vennéd a fáradtságot, hogy elmondd, hogy nem is szereted.. mert a leírtak alapján nem...

Szerintem egyikkel se kéne együtt lenned, amíg nem vagy érett egy kapcsolatra..

22L

2014. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!