Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap akarok a barátommal...

Holnap akarok a barátommal lefeküdni de még szűz vagyok. Leírnátok a szeretkezés menetét? Előjátéktól az orgazmusig. Lehetőleg ne cikizzetek.

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem olyan nagy ördöngősség ez, a legtöbb úgyis majd ösztönből jön és valószínűleg ő lesz az "irányítóbb" emberke.


Annyi a lényeg igazából, hogy mindketten élvezzétek a dolgot, plusz figyeljetek a biztonságra...

2013. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

-.-


Szerintem még várj egy kicsit, amíg szellemileg is érett leszel. Ez nem csak egy tornagyakorlat, annál jóval több.

2013. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok adják magukat menet közben, nem lehet előre eltervezni. A lényeg ha nem jó valami szólj, és védekezzetek. A többi rajtatok áll, hogy hogy csináljátok.
2013. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

És ha itt most leírjuk és épp nem úgy történik, akkor bepánikolsz, vagy mi? Hogy lehet ilyet kérdezni? Hány éves vagy? NEm kéne neked várnod még ezzel egy kicsit?


Majd a barátod irányít, ha valami nem jó, akkor szólsz és védekeztek. Ennyi.


Azzal nem leszel előrébb, ha leírjuk nálunk hogy zajlik, mert nálunk is változó. Nem tornagyakorlat, ahogy már előttem is írták.

2013. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már eltervezték, itt bármit írunk levan tojva. Maximum a védekezés miatt "könyöröghetünk", hogy legalább arra figyeljenek.
2013. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el se kezd ha azt se tudod, hogy kell. Heregolyó roppantás előjátéknak megfelel.
2013. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a szexnek nincs menete,és e főleg az orgazmusra igaz,az elsőnél meg nagy valószínűséggel nem is lesz orgazmusod,meg hiába írjuk hogy ujjazzon meg,aztán tegye be ha ő úgy gondolja hogy előtte szopjad le
2013. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dugtok és 9 hónap múlva itt a gyerek.
2013. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A szex menete az ESL(Egyetemes Szex Lexikon) alapján.

-elővesz

-betesz

-pár lökés

-kihúz

-eltesz

2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöször simogatás,csók etc majd lekerül a ruha,petting(ujjazás,nyalakodás,te is kényeztetheted kézzel v szájjal) és ha eléggé fel vagy izgulva és jol kitágított,elengedted magad,akkor (sztem misszionáriusban ideális) jön a szex...előtte felhúzza a gumit,majd ovatosan beteszi neked,és lassan mozog,majd ha bírod rágyorsithattok :) aztán a befejezés:csók ölelés etc :) sok sikert :D
2013. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!